הותר לפרסום: שני קצינים נהרגו בפעילות ברצועת עזה

דובר צה"ל התיר לפרסם כי שני קצינים נהרגו במהלך פעילות במסגרת מבצע "צוק איתן" אמש ברצועה. אחד ההרוגים, סרן דמיטרי לוויטס, נהרג כתוצאה מירי צלפים לעברו. בתקרית נוספת נהרג סרן נתן כהן, בן 23 ממודיעין ששימש כמפקד מחלקה בחיל השריון

כוחות צה"ל בעזה (רויטרס)

הלחימה במבצע "צוק איתן" ממשיכה לגבות קורבנות: הותר לפרסום כי אתמול (ג') בשעות הערב נהרגו שני קציני צה"ל במהלך פעילות ברצועת עזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחד ההרוגים הוא סרן דמיטרי לויטס, מפקד פלוגה בחיל השיריון. מותו של סרן לויטס נגרם ככל הנראה מירי צלפים לעברו. הודעה על מועד הלווייתו של סרן לוויטס, בן 26 מירושלים, תימסר מאוחר יותר. ההרוג השני הוא סרן נתן כהן, בן 23 ממודיעין, ששירת כמפקד מחלקה בחיל השריון.

סרן דמיטרי לויטס (דו"צ)

הלוויתו של סרן כהן תתקיים הערב בשעה 18:00 בבית העלמין במודיעין, בחלקה הצבאית. הלוויתו של סרן לויטס תתקיים אף היא היום בשעה 15:00 בבית העלמין בחלקה הצבאית בבית העלמין בהר הרצל.

בהודעת הצבא נמסר כי במהלך היממה האחרונה נפצעו 19 חיילים, מהם שניים במצב קשה, תשעה במצב בינוני ושמונה במצב קל במהלך הפעילות ברצועה. מתחילת הלחימה ועד כה נהרגו 29 קציני וחיילי צה"ל.

סרן נתן כהן (דו"צ)

אתמול הותר לפרסום כי כי סמ"ר אביתר תורג'מן, בן 20 מבית שאן, לוחם בחטיבת הצנחנים, נהרג בשעות הבוקר במהלך היתקלות עם מחבלים באזור דרום הרצועה. כמו כן פורסם אתמול כי שני חיילים נהרגו לפני כיומיים (ב') בהיתקלות ברצועת עזה: רב-סמל עודד בן סירא, לוחם בחטיבת הנח"ל, בן 22 מניר עציון, ורב סמל ראשון אוהד שמש, בן 27 מבית אלעזרי.

שמש הובא למנוחות אתמול בשעה 15:30 בחלקה הצבאית של בית העלמין במזכרת בתיה. מסע הלווייתו של בן סירא, שהועלה לדרגת רב-סמל, התקיים אתמול בשעה 17:00 בחלקה הצבאית של בית העלמין בניר עציון.

מבצע "צוק איתן" - היום ה-16:

מועצת האו"ם מקיימת דיון מיוחד על המצב בעזה

השריון בפעולה: "השמידו מה שצריך להשמיד"

קרי בישראל לקדם הפסקת אש, פרס תוקף את קטאר

אל על מתגברת את טיסותיה לישראל

צפו: פיצוץ מנהרות מעיני הלוחמים

גורם צבאי בכיר: "משתלטים על סג'עייה"

השמועות בוואטסאפ: 3 חיילים נעצרו