האישה בהריון, בעלה נהרג מירי מחבלים: "תמיד עם חיוך על הפנים"

מכריו ומשפחתו מספרים עליו כי השירות היה חשוב לו מאוד ושהוא היה צנוע ומאוד חייכן. בייניסיאן קסהון (39), הותיר אחריו אישה בהריון ושלושה בילדים והוא יובא למנוחות היום בנתיבות. קצינה שהכירה אותו פגשה אותו שלשום: "היית עייף אבל עם חיוך ענק, אתה איש מיוחד"

תמיד חייך. רב-סמל בכיר בייניסיאן קסהון

"צנוע, שקט, שתמיד עזר לכולם". רבים בגזרת עזה הכירו את רב-סמל בכיר בייניסיאן קסהון (39), לוחם בחטיבה צפונית של אוגדת עזה, שנהרג אתמול בבוקר לאחר שמחבלים חדרו לישראל וביצעו ירי נ"ט לעבר הכוח אליו השתייך. קסהון נהרג בזמן שאשתו נמצאת בהריון. הוא הותיר אחריו גם שלושה ילדים קטנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוא התגורר בנתיבות ואת רוב זמנו הקדיש לצבא. אתמול הגיעו רבים לנחם את משפחתו. "הוא תמיד היה מחייך - אישיות כל כך טובה, היה גאה לשרת ולהיות חלק מהמדינה - היה חשוב לו לתת את כל כולו", סיפר אחד מחבריו.

ראש העיר יחיאל זוהר הגיע גם הוא לבית המשפחה: "קסהון נהרג במלחמה על הבית של כולנו. על הזכות לחיות חיי שקט ובטחון ועל הזכות של ילדינו לחיות חיים נטולי פחד מאזעקות ומהדי נפץ של רקטות המרחפות מעל ראשינו. אנו חבים לו חובה גדולה ומחזקים את ידי כוחות הבטחון שיעשו את כל הנדרש כדי להשלים את המלאכה ולהביא שקט ובטחון לאיזור".

יצא למשלחת לפולין, היה גאה במדים

"פגשתי אותו שלשום בגבול רצועת עזה- עייף אבל עם חיוך ענק על הפנים, הייתי כבר בדרכי החוצה משטח הכינוס", כתבה בעמוד הפייסבוק שלה קצינה שיצאה איתו לפולין במסגרת "עדים במדים" לפני יותר מחודש.

"עשית לי שלום - עצרתי את הרכב, לחצתי לך את היד, שאלתי לשלומך ו'איזה כיף לראות אותך'. למפקדת שלי, שישבה לידי ברכב ושאלה לזהותך סיפרתי שאתה איש מיוחד, שלא דיברת הרבה במהלך המסע אבל שהמילים שלך חדרו ללב"", היא המשיכה. "בשורה התחתונה, היית גאה במדים, היית גאה לשרת, היית גאה במדינה שלנו. ראיתי את זה בפולין, ראיתי את זה אתמול".

הלווייתו תתקיים היום בשעה 13:00 בחלקה הצבאית בבית העלמין בנתיבות.