וייקרא שמו בישראל: "צוק איתן"

בני זוג מטבריה הפתיעו את האורחים במהלך טקס ברית המילה של בנם, שנולד בשבוע שעבר, והכריזו כי החליטו לקרוא לו על שם המבצע המתנהל נגד חמאס ברצועת עזה. אביו של התינוק, ששמר על ההחלטה בסוד במשך שבוע ימים, סיפר בהתרגשות: "מיד כששמעתי על המבצע החלטתי - זה יהיה השם של בני"

הפתיעו את האורחים. צוק איתן (חורי מיכאל)

תשעה ימים עברו מאז החל מבצע "צוק איתן" ברצועת עזה, אך זו כנראה הייתה רק שאלה של זמן עד שאחד מהתינוקות שנולדו במהלך ימי הלחימה ייקרא על שמו של המבצע הצבאי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאיר גוטמן מטבריה החליט לקרוא לילד שלו שנולד ביום שלישי שעבר על שמו: "צוק איתן". את השם הוא שמר בסוד יחד עם רעייתו חנה עד הברית שהתקיימה אתמול - שהפתיע את האורחים.

עוד לפני הלידה, כשאישתו אושפזה בבית החולים בטבריה - מאיר ידע שכך הוא ייקרא: צוק איתן גוטמן. "בדיוק התחיל המבצע והתחילו ההכנות ללידה ועליתי הביתה התארגנתי ופתחתי חדשות וראיתי שפתחו מבצע צוק איתן, אמרתי זה יהיה השם של הבן שלי", הוא סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online.

המשפחה המאושרת (חורי מיכאל)

במהלך הזמן הוא סיפר שרעייתו חשבה כל הזמן על שמות אך הוא הרגיעה אותה. "אחרי שהיא התאוששה ושאלה לשם אמרתי לה ושמרנו את זה בסוד. כל המשפחה של אשתי מהדרום, אנשים ממש בכו בברית", אמר גוטמן והסביר כי הוא לא יצטער על הבחירה בשם, כי הוא בטוח שהמבצע יצליח: "אנחנו סומכים על ראש הממשלה והצבא, שהוא החזק והמתוחכם בעולם".

מחר השם שנתנו ההורים יהפוך לרשמי, כשמאיר ייגש למשרד הפנים וירשום את שמו.