סופית: בוטלה הופעתו של ניל יאנג בפארק הירקון

בעקבות מטחי הרקטות לעבר גוש דן, החליט מפיק המופע להכריז על ביטולו. כ-40 אלף בני אדם כבר רכשו כרטיסים להופעה של אגדת הרוק הקנדית, שהייתה אמורה להתקיים ביום חמישי בפארק הירקון, ובימים הקרובים יימסר להם מידע. מאחורי הקלעים נערכים מגעים למציאת מועד אחר להופעה, אך בשלב זה טרם התקבלה החלטה סופית

בוטלה ההופעה. יאנג (רויטרס)

אכזבה למעריצים: המפיק שוקי וייס הודיע הבוקר (א') באופן רשמי על ביטול הופעתו של זמר הרוק הקנדי ניל יאנג, שתוכננה להתקיים ביום חמישי בפארק הירקון - וזאת בעקבות ירי הרקטות לעבר גוש דן במהלך ימי מבצע "צוק איתן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בצער רב אנו נאלצים להודיע על ביטול המופע, לאור מתקפת הטילים של הימים האחרונים והחשש לביטחון הקהל באירוע רב משתתפים", נמסר מהפקת המופע. לדברי המפיקים, מידע לכ-40 אלף רוכשי הכרטיסים יימסר בימים הקרובים.

אתמול פורסם בחדשות 2 כי צמרת מחוז תל אביב במשטרה צפויה לקיים דיון מיוחד בעניין הופעתו של יאנג בישראל. המפיק שוקי וייס העדיף שלא לקבל החלטה סופית בנושא, עד שיהיה ברור שלא ניתן לקיים את המופע, אך משהבין שאין בכוונת המשטרה לאשר את קיומו - הוחלט לבטלו.

במשרדו של וייס אמרו אתמול כי אינם שוללים את האפשרות לדחות את ההופעה למועד מאוחר יותר ואף מתקיימים מגעים בנושא, אך הוחלט שלעת עתה אין מנוס מביטול המופע.