תקיפת תשתיות חמאס מהים. צפו

בין היעדים שהותקפו הלילה בעזה היו בתי בכירי חמאס ששימשו לפעילות טרור ותשתיות הארגון. הפלסטינים מדווחים על יותר מ-120 הרוגים ועוד מאות פצועים. כך זה נראה הלילה בעזה

צה"ל ממשיך לתקוף את עזה מהאוויר ללא הפסקה: רק הלילה הותקפו יותר מ-60 יעדי טרור ברחבי רצועת עזה. בדובר צה"ל פרסמו היום תיעוד של חלק מהתקיפות. בין היתר, ניתן לראות תקיפה של תשתיות חמאס מהים והפגזת בתי בכירי הארגון ששימשו לפעילות טרור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עד כה הפלסטינים מדווחים על יותר מ-120 הרוגים ברצועת עזה, בהם גם ילדים ונשים. על פי הפלסטינים, 920 בני אדם נפצעו. עד כה מתחילת המבצע הותקפו יותר מ-1160 יעדי טרור ברחבי הרצועה.

כוחות של חיל הים תקפו במהלך הלילה מספר מטרות ובהן עמדת תצפית של חמאס וכן מקום מפגש של פעילי ארגון ועדות ההתנגדות העממית. כחלק מהרס התשתיות המבצעיות, הותקפה תשתית מבצעית של בכיר חמאס בדרום הרצועה, עטיה אבו נקירה. בנוסף, הותקפה תשתית מבצעית של בכיר בזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלמי הפלסטיני, ג'יהאד ע'נאם.

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון סיים הבוקר (שבת) הערכת מצב בהשתתפות צה"ל, שירות הביטחון הכללי, מתאם הפעולות בשטחים ומשרד הביטחון. "יש הצטברות של הישגים מבחינת המחיר שחמאס משלם, ואנו ממשיכים בהשמדת מטרות משמעותיות שלו ושל ארגוני הטרור האחרים", הדגיש יעלון. "המכות שחמאס סופג הן קשות מאוד, והנזק שהוא מביא על עמו כבד".