ירי גם לצפון: רקטה נפלה בחדרה

רקטת גראד של חמאס נפלה בשטח פתוח בחדרה, ורקטות נוספות נפלו בשטחים פתוחים באזור השרון. "אנחנו שומרים על עירנות, אבל ממשיכים בשגרה", אמר ראש עיריית חדרה בריאיון לחדשות 2

הרקטה שנפלה בחדרה (חדשות 2)

חדרה היא הנקודה הצפונית ביותר שאליה הצליחה להגיע הערב (ג') רקטה של חמאס מכיוון רצועת עזה. הרקטה נפלה בשטחים פתוחים בעיר. במהלך הערב נפלו רקטות נוספות גם באזור השרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו שומרים על עירנות, אבל ממשיכים בשגרה", אמר ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן בריאיון לחדשות 2. "הכל על פי הנחיות פיקוד העורף, ואיתם אני נמצא בקשר רציף. אם הנחיות פיקוד העורף יהיו לפתוח את המקלטים, נעשה את זה בצורה מסודרת".

"הייתה פה נפילה של חלק מטיל", הבהיר ראש עיריית חדרה. "לא היה פיצוץ ולא היה פה נזק. אני מציע שכרגע תשומת הלב תהיה לדרום, שם התושבים הרבה יותר מאוימים ומוטרדים, ואני רוצה לחזק אותם".

גנדלמן אף ציין כי בחדרה ממשיכים התושבים להזמין לבתיהם את תושבי הדרום שרוצים להימלט מטווח הרקטות. "קלטנו הלילה כמה משפחות בודדות מהדרום", סיפר ראש העירייה. "במקביל לזה שנפתח את שערינו גם מחר, נעשה את כל ההכנות כדי לתת מענה ראוי למקרה חריג".

למעלה מ-40 רקטות נורו הערב מרצועת עזה לכיוון באר שבע, תל אביב, אזור בנימינה, ירושלים, אזור השרון, חדרה וראשון לציון. אחת הרקטות פגעה פגיעה ישירה בבית במטה יהודה, אך לא היו נפגעים‎. רקטה אחרת פגעה סמוך לאולם אירועים באשדוד, לא גרמה לנפגעים אך רסיסיה פגעו במספר כלי רכב שחנו במקום.