לבני נפגשה עם אבו מאזן בירדן: "בוא למו"מ לפני שיהיה מאוחר מדי"

לאחר שעדכנה בנושא את רה"מ ואת הנשיא פרס, נפגשה בצהריים יו"ר האופוזיציה ציפי לבני עם ראש הרשות הפלסטינית אבו מאזן. "צריך לפעול עכשיו בשיתוף פעולה אל מול הכוחות האיסלמיים הקיצונים", אמרה וקראה לו: "לפתוח במשא ומתן לפני שיהיה מאוחר מדי"

ראש האופוזיציה ציפי לבני נפגשה היום בעמאן שבירדן עם ראש הרשות הפלסטינית אבו מאזן. בפגישה השתתפו גם חברי מפלגתה צחי הנגבי, רוני בר-און וחיים רמון.

בפגישה אמרה לבני לאבו מאזן כי "על הרשות הפלסטינית לחזור למשא ומתן עם ממשלת ישראל". לבני שבה והדגישה בפגישה שצעדים חד צדדיים לא יביאו לסוף הסכסוך באזור, לא יביאו להקמת מדינה פלסטינית - והיא מתנגדת אליהם.

"אל תתנו לכוחות האיסלאמיים הקיצונים לשטוף גם אתכם. המזרח התיכון משתנה והקיפאון משרת את הקיצונים שמנצלים את הסכסוך ברחובות העולם הערבי", הבהירה לבני.

לדבריה, "צריך לפעול עכשיו בשיתוף פעולה אל מול הכוחות האיסלמיים הקיצונים. ברור לכולם שמשא ומתן רציני להסדר, יקטין את הלהבות. אל תתנו לחמאס להשליט את האג׳נדה שלו דרך הקמת ממשלה משותפת איתו. אין איתם שום סיכוי לשלום".

"עכשיו, לפני הקמת ממשלה עם חמאס, אל מול השינויים באזור ובמקום תהליכים חד צדדיים באו"ם - צריך לפתוח במשא ומתן לפני שיהיה מאוחר מדי ואני קוראת לכם לעשות את זה", הוסיפה ראש האופוזיציה.

לבני הבהירה כי האופוזיציה בראשותה תתמוך במהלכי הממשלה שיובילו להסדר. היא עדכנה בדבר המפגש את ראש הממשלה, נשיא המדינה ושר החוץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת