מהנשיא פרס לג'וליה סרקוזי: חליפת "אני נסיכה"

לארמון האליזה יגיע בקרוב משלוח מיוחד מהנשיא פרס שמיועד דווקא לתינוקת ג'וליה סרקוזי. פרס העביר לנשיא צרפת ורעייתו מתנה להולדת בתם הכוללת חליפה ורודה עם הכיתוב "אני נסיכה" וספר תהילים קטן

המתנה שנשלחה לג'וליה (יוסף אבי ויאיר אנגל)

למרות שילדיו של נשיא המדינה שמעון פרס כבר מזמן עזבו את הקן, הוא עדיין לא זנח את החולשה לתינוקות: הנשיא שיגר היום מתנה מיוחדת לנשיא צרפת ניקולא סרקוזי, רעייתו קרלה ברוני ובתם הטרייה ג'וליה - חליפת תינוקת ורודה עם הכיתוב, בעברית, "אני נסיכה".

נשיא המדינה העביר את המשלוח המיוחד באופן אישי לשגריר צרפת בישראל כריסטוף ביגו, שהבטיח למסור את המתנה שבטח "תרגש את הזוג סרקוזי". בנוסף לחולצה הורודה, תקבל ג'וליה סרקוזי הקטנה גם מכנסיים תואמים וספר תהילים קטן היישר מבית הנשיא.

פרס צירף למתנה ברכה אישית בה כתב: "חבר יקר, שמחתי לשמוע את הבשורה המשמחת על הולדת בתך. אני שולח בירכת מזל טוב לקרלה ולתינוקת , שתהיה, אני בטוח, מקור לשמחה בשביל משפחת סרקוזי ומקור לגאווה להוריה. אני בטוח שהבאתם את הילדה הכי נפלאה לעולם ואני מאחל לכם את כל האושר יחד איתה. העם בישראל מצטרף אליי כדי לאחל לכם את מיטב האיחולים לאושר".

סרקוזי: "אושר עמוק מאוד"

בתחילת השבוע הוציאו ברוני וסרקוזי את בתם התינוקת מבית החולים. ברוני והילדה הראשונה שנולדה לנשיא הצרפתי המכהן קיבלו ליווי צמוד, כדי להדוף תוקפים ובמיוחד את הצלמים העקשנים.

סרקוזי עצמו מתכונן עכשיו למערכת הבחירות, שתתקיים בחודש אפריל הקרוב. לדבריו, הוא ורעייתו חשים "אושר עמוק מאוד" עם לידתה של ג'וליה, בתם הראשונה של בני הזוג, אבל לא הראשונה של אף אחד מהם. לסרקוזי יש שלושה בנים משתי מערכות נישואין קודמות, ולברוני יש ילד אחד מיחסיה הקודמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת