צפו: נתניהו מבקר בגראונד זירו

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה ערכו הלילה (שעון ישראל) ביקור חשאי באתר בו עמדו בעבר מגדלי התאומים. "ברית הנצח בין ישראל לארה"ב נחתמה בדם הקורבנות שנספו כאן", אמר רה"מ לראש עיריית ניו יורק מייקל בלומברג שליווה אותו

שעות לפני הנאום הגורלי בעצרת הכללית של האו"ם, הגיע ראש הממשלה בנימין נתניהו לגראונד זירו בניו יורק, שם הניח זר לזכרם של 2983 ההרוגים בהתקפת הטרור על מגדלי התאומים לפני עשור. ראש הממשלה אף התעכב ליד הנקודות בהם מונצחים שמותיהם של הישראלים שנהרגו במתקפה.

נתניהו, שהיה מלווה ברעייתו שרה ובראש עיריית ניו יורק מייקל בלומברג, אמר במהלך הסיור כי "ברית הנצח בין ארה"ב לישראל נחתמה בדם קורבנות הטרור אשר איבדו את חייהם בהתקפה הנפשעת והרצחנית כאן לפני כעשור". רה"מ הוסיף כי הטרור העולמי אינו מבחין בין דם לדם.

ביקורו של ראש הממשלה נתניהו באתר בו עמדו בעבר מגדלי התאומים מגיע על רקע דבריו של נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד, שהתייחס בנאומו בפני באי העצרת הכללית של האו"ם לאירועי 11.9. "זו תעלומה, ולא בטוח שמדובר באירוע טרור", הצהיר הנשיא האירני. למשמע דברים אלה יצאו רבים מנציגי מדינות המערב מהאולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת