"אבא של פולארד גוסס, תנו לו להיפרד"

בני משפחת פולארד מדווחים הערב כי אביו של המרגל הישראלי הכלוא בארה"ב, מוריס פולארד, גוסס וסיכוייו לשרוד אפסיים. "ג'ונתן התחנן וביקש שאני אעשה כל מה שאני יכולה להוציא אותו מהכלא כדי שהוא יוכל להיות לצד אביו בשעותיו האחרונות", סיפרה אסתר פולארד, "אמרתי לו שאני אנסה"

ג'ונתן פולארד. מבקש לראות את אביו הגוסס (חדשות 2)

מוריס פולארד, אביו של הסוכן הישראלי ג'ונתן פולארד הנמצא בשבי בארצות הברית, גוסס בבית חולים בארצות הברית - כך מספרים הלילה בני משפחתו. רעייתו של ג'ונתן פולארד קוראת לראש הממשלה בנימין נתניהו ולנשיא המדינה שמעון פרס לפנות בהקדם לנשיא ארצות הברית אובמה ולבקש את התערבותו, על מנת לאפשר לפולארד להגיע לעמוד לצד אביו ברגעיו האחרונים. "קיבלתי טלפון חירום היום מג'ונתן. הוא בכה ועכשיו אני בוכה", אמרה אסתר פולארד.

על פי העדכונים ממשפחתו של פולארד, מוריס עדיין בחיים אך הרופאים המטפלים בו בבית החולים באינדיאנה חוששים שלא יצליח לשרוד אפילו יום אחד נוסף. "ג'ונתן התחנן וביקש שאני אעשה כל מה שאני יכולה להוציא אותו מהכלא כדי שהוא יוכל להיות לצד אביו בשעותיו האחרונות. אמרתי לו שאני אנסה", הוסיפה רעייתו של המרגל הכלוא בארה"ב.

מהמשפחה נמסר כי אסתר פולארד פנתה בבקשה רשמית לראש הממשלה בנימין נתניהו ולנשיא המדינה שמעון פרס לקחת חלק פעיל במאמצים לשחרר בהקדם את פולארד. המשפחה מבקשת שממשלת ישראל תפעל מול הנשיא אובמה שיאפשר מיידית לג'ונתן להגיע ולהתייחד עם אביו ברגעיו האחרונים.

בנוסף, קראה המשפחה לכל הארגונים היהודיים בארצות הברית ולכל מי שבידו לפעול, לעשות הכל על מנת למנוע מצב שבו אביו של ג'ונתן הולך לעולמו מבלי לזכות לראות את בנו עומד ליד מיטתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת