צפו: שרה וביבי מטיילים בפארק בוושינגטון

ראש הממשלה נתניהו טייל בפארק רוזוולט עם רעייתו שרה אמש בהליכת ערב ספורטיבית בוושינגטון. הזוג שוחח על היסטוריה אמריקנית, ונתניהו אף דיקלם באזני רעייתו את הכרזת העצמאות של ארה"ב ואף זכו למחיאות כפיים מהעוברים ושבים

הבוקר פורסמו התמונות והערב מגיע סרטון הווידאו, בו נראים ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה, שיצאו אמש (שעון וושינגטון) ל"הליכת ערב ספורטיבית", כך לפי לשכת ראש הממשלה, לאחר פגישתם עם מנהיגי הקהילה היהודית בארצות הברית. הזוג שוהה כעת בוושינגטון לרגל נאומיו הצפויים של ראש הממשלה בכינוס איפא"ק ובקונגרס.

מלשכתו של נתניהו נמסר כי "בהליכה אשר ערכה כשעה וחצי צעדו ראש הממשלה ורעייתו בפארק רוזוולט בשעת השקיעה. במהלך הצעידה עברו באתרים היסטוריים, באתר ההנצחה של הנשיאים לשעבר לינקולן וג'פרסון וכן לאורך המצבה לזכר חללי מלחמת קוריאה".

"מעת לעת עצרו להביט על הנוף והנהר סביב, ותוך הליכה שוחחו על ההיסטוריה של ארצות הברית", נמסר עוד. "כאשר הגיעו ראש הממשלה ורעייתו לאתר ההנצחה של ג'פרסון, דקלם בעל פה ראש הממשלה את הכרזת העצמאות של ארצות הברית".

העוברים והשבים צילמו את הזוג

לאחר מכן, הם צעדו במעלה המדרגות המובילות לאתר ההנצחה של לינקולן, "תוך שהריעו לכבודם העוברים והשבים. הללו אף צילמו את ראש הממשלה ורעייתו אשר נופפו לשלום בחזרה", כך לפי הודעת הלשכה.

בסיום הצעידה חזרו בני הזוג נתניהו ל"בלייר האוס", בית ההארחה הרשמי של הבית הלבן, שם המשיך ראש הממשלה בהתייעצויות וישיבות לקראת הנאומים הצפויים לו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק