ביבי ושרה יוצאים לטייל בוושינגטון

אולי כדי "לנקות את הראש" לפני שני הנאומים הצפויים שלו בקונגרס ובאיפא"ק, יצא אתמול ראש הממשלה נתניהו עם רעייתו שרה להליכת ערב ספורטיבית בפארק רוזוולט בוושינגטון. הזוג שוחח על היסטוריה אמריקנית, ונתניהו אף דיקלם באזני רעייתו את הכרזת העצמאות של ארה"ב

נתניהו ורעייתו מביטים על הנהר (חדשות 2)

נהנים מהנסיעה הממלכתית: ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה יצאו אמש (שעון וושינגטון) ל"הליכת ערב ספורטיבית", כך לפי לשכת ראש הממשלה, לאחר פגישתם עם מנהיגי הקהילה היהודית בארצות הברית. הזוג שוהה כעת בוושינגטון לרגל נאומיו הצפויים של רה"מ בכינוס איפא"ק ובקונגרס.

מלשכתו של נתניהו נמסר כי "בהליכה אשר ערכה כשעה וחצי צעדו ראש הממשלה ורעייתו בפארק רוזוולט בשעת השקיעה. במהלך הצעידה עברו באתרים היסטוריים, באתר ההנצחה של הנשיאים לשעבר לינקולן וג'פרסון וכן לאורך המצבה לזכר חללי מלחמת קוריאה".

"מעת לעת עצרו להביט על הנוף והנהר סביב, ותוך הליכה שוחחו על ההיסטוריה של ארצות הברית", נמסר עוד. "כאשר הגיעו ראש הממשלה ורעייתו לאתר ההנצחה של ג'פרסון, דקלם בעל פה ראש הממשלה את הכרזת העצמאות של ארצות הברית".

העוברים והשבים צילמו את הזוג

לאחר מכן, הם צעדו במעלה המדרגות המובילות לאתר ההנצחה של לינקולן, "תוך שהריעו לכבודם העוברים והשבים. הללו אף צילמו את ראש הממשלה ורעייתו אשר נופפו לשלום בחזרה", כך לפי הודעת הלשכה.

בסיום הצעידה חזרו בני הזוג נתניהו ל"בלייר האוס", בית ההארחה הרשמי של הבית הלבן, שם המשיך ראש הממשלה בהתייעצויות וישיבות לקראת הנאומים הצפויים לו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק