ג'יבריל רג'וב: נתניהו משחק באש

בריאיון בלעדי לחדשות 2 באינטרנט מביע ראש הביטחון המסכל בגדה לשעבר שביעות רצון מנאום אובמה ומקווה שבישראל יפנימו את המסר האמריקני. "ישראל צריכה להבין את העובדה שעתידה תלוי בנכונותה לקבל את קיומה של מדינה פלסטינית בגבולות 67'", אומר רג'וב

בכיר הפת"ח ג'יבריל רג'וב תוקף היום את ראש הממשלה בנימין נתניהו בעקבות פגישתו עם נשיא ארה"ב ברק אובמה והמחלוקת בנושא המו"מ בין ישראל לפלסטינים. "הוא משחק באש", מזהיר רג'וב, שמשמש כיום יו''ר ההתאחדות הפלסטינית לכדורגל.

בריאיון בלעדי לחדשות 2 באינטרנט מברך רג'וב את אובמה ומביע שביעות רצון מנאומו. "התוכן היה חיובי", הוא מדגיש, "אובמה דיבר על גבולות 67', על הסדרי ביטחון ועל הסיכוי לדו-קיום".

רג'וב מביע תקווה כי בירושלים יבינו את המסר שמעביר המנהיג האמריקני: "הצד הישראלי צריך להבין את העובדה שעתידה של ישראל תלוי בנכונותה לקבל את קיומה של מדינה פלסטינית בגבולות 67'". לטענת רג'וב, נתניהו משחק באש. "הוא חושב שהוא יכול להכתיב את דעת הימין הישראלי לעולם - אבל הוא טועה", משוכנע רג'וב.

מי שהיה בעבר ראש הביטחון המסכל בגדה סבור כי הממשל האמריקני יכול לסייע בפתרון המחלוקת בין הצדדים, אבל מדגיש כי יש רק דרך אחת: "הפיוס הוא חלק מהחזון הפוליטי של שתי מדינות לשני עמים".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק