צבי שליט: "רוצה להציל את נכדי, אם זה עדיין אפשרי בכלל"

סבו של החייל החטוף פונה בקריאה נרגשת לרה"מ נתניהו. "אנחנו לא יודעים וגם ראש הממשלה לא יודע מה מצבו", אמר בכאב בראיון לערוץ החדשות. "אני בתור סבא, רוצה להציל את חיי נכדי, אם הוא עדיין ישנו"

צבי שליט, סבו של החייל החטוף גלעד שליט, שיגר אמש מכתב נוקב לראש הממשלה בנימין נתניהו, בדרישה להביא לשחרור נכדו - בכל אמצעי אפשרי.

"אני רוצה להציל את הנכד שלי, אם זה אפשרי בכלל", אמר שליט בצהריים בראיון לערוץ החדשות. "אנחנו לא יודעים אם הוא ישנו או לא".

שליט הוסיף, "ההסתמכות שלי היא על הקוד האתי של צה"ל וההלכה היהודית ושצריך לקיים אותם, ועל מה שאמרו ראשי מערכות הביטחון לשעבר, שניתן להיענות לדרישות חמאס - אחרת אין שום סיכוי שהוא יחזור בחיים".

"אני בתור סבא, רוצה להציל את חיי נכדי אם זה אפשר בכלל, אנחנו לא יודעים וגם ראש הממשלה לא יודע מה מצבו", אמר הסב בכאב. "אני רק רוצה להציל את הנכד שלי. זה הכל. אני רוצה באופן חד משמעי להציל את נכדי אם עוד אפשר".

אמש הבהירו בלשכת ראש הממשלה כי למרות דיווחים קודמים אודות מתווך בינלאומי חדש במשא ומתן בנושא שליט, המתווך הגרמני עדיין פועל.

הממונה החדש על המו"מ: "צריך להיות יותר אופטימיים" 

"כולנו מחבקים את משפחת שליט, צריך להיות יותר אופטימיים", כך אמר לעיתון "ידיעות אחרונות" דוד מידן, המתווך החדש שהחל בימים אלו את החפיפה עם קודמו בתפקיד - חגי הדס, ובעוד חודש ייכנס לתפקיד באופן רשמי.

"אני רוצה להיות זהיר", אמר מידן והוסיף: "יש לי הרבה מה ללמוד על הנושא הכה רגיש הזה, בימים הקרובים אנסה ללמוד ולהבין את מורכבות התפקיד שלקחתי על עצמי ואז אהיה חכם יותר ואוכל להגיד יותר דברים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק