מחר: פרס יוצא לארה"ב

נשיא המדינה ייצא מחר, לוושינגטון לפגישה מדינית עם נשיא ארצות הברית ברק אובמה. במהלך שהותו במדינה, ייפגש פרס עם בכירי ממשל שונים. בנוסף, ייפגש הנשיא עם אסתר פולארד, אשתו של ג'ונתן פולארד המוחזק בכלא האמריקני

פרס ואובמה. ארכיון (רויטרס)

נשיא המדינה שמעון פרס ייצא מחר לוושינגטון, לביקור עבודה רשמי, במסגרתו יקיים פגישה מדינית עם נשיא ארה"ב, ברק אובמה. הנשיא האמריקני יארח ביום שלישי את פרס לפגישת עבודה במסגרת ארוחת צהריים.

בהודעה רשמית שהוציא הבית הלבן, פורסם כי השניים ידונו בשורה של נושאים בהן יש למדינות עניין משותף ובכללם בשיתוף הפעולה הבטחוני בין ישראל לארצות הברית, בהתפתחויות אחרונות במזרח התיכון ובמאמצים להגיע להסכם שלום בין ישראל לשכנותיה.

פגישה מעניינת נוספת שתהיה לפרס בארצות הברית תהיה עם אשתו של ג'ונתן פולארד, אסתר. בפגישה תינתן לאסתר פולארד הזדמנות להעביר דרך הנשיא מסר לבכירים האמריקנים, אשר בידם להאיץ את שחרורו של בעלה מהכלא האמריקני.

 במהלך שהותו, ייפגש הנשיא עם צמרת הממשל האמריקני. בין פגישותיו, סגן הנשיא ג'ו ביידן ומזכירת המדינה האמריקנית, הילארי קלינטון. ביום רביעי יהיה הנשיא אורח בית הנבחרים בקפיטול היל וייפגש עם יו"ר הקונגרס ג'ון ביינר וחברי קונגרס בכירים, רפובליקנים ודמוקרטים מהנהגת בית הנבחרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק