צפו: מפגינים קוטעים נאום רה"מ בארה"ב

זו הייתה אמורה להיות סביבה תומכת במיוחד: רה"מ נתניהו הגיע לנאום בכינוס השנתי של הפדרציות היהודיות בניו אורלינס, אך מפגינים קטעו את דבריו ב-5 פעמים שונות: "אסור שהעולם ייתן לגיטימציה לישראל", קראו

קבלת פנים מתוחה לראש הממשלה בארצות הברית: במהלך נאומו בפני הכינוס השנתי של הפדרציות היהודיות בצפון אמריקה, הופסק בנימין נתניהו חמש פעמים - על ידי מפגינים אנטי-ישראלים.

כשראש הממשלה התייחס לצורך למנוע מאירן להתחמש גרעינית, קמה מפגינה והחלה לצעוק "הכיבוש הופך את ישראל לבלתי לגיטימית - אסור שהעולם ייתן לגיטימציה לישראל". זאת, בזמן שהניפה כרזה עם אותה הסיסמה. נתניהו הפסיק את נאומו למספר שניות.

"אעשה הכל למנוע התחמשות אירן"

לאחר מכן, הפריעו עוד ארבע פעמים לראש הממשלה במהלך נאומו: שני גברים ושתי נשים, גם כן עם אותן הסיסמאות ואותן הכרזות. לאחר שסיים את נאומו, עזב נתניהו את הפודיום, כשברקע אווירה מתוחה למדי.

הרבה מאוד מאבטחים נמצאים באולם בו נואם נתניהו, והם ערוכים למקרה בו יופרע נתניהו פעם נוספת. עם זאת, לפני ההפרעות, התקבל ראש הממשלה באהדה רבה, תשואות ומחיאות כפיים. "אעשה הכל כדי למנוע את התחמשותה הגרעינית של אירן, ואעשה הכל על מנת להשיג שלום עם הפלסטינים", אמר נתניהו במהלך נאומו.

"התכוונתי לדבר על הדה-לגיטימציה של ישראל - אבל הם באמת בכיוון הלא נכון", אמר ראש הממשלה בסיום נאומו בתגובה למתפרעים וזכה לתשואות הקהל.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק