משפחת שליט: "גלעד נחטף במשמרת של גלנט"

כמאה בני אדם הפגינו היום מול ביתו של שר הביטחון ברק בתל אביב. הם נשאו שלטים הקוראים לשחרור החייל החטוף גלעד שליט: "ברק, שמת לב שחסר לך חייל?". דודו של גלעד אמר לחדשות 2 באינטרנט: "מודאגים מכניסתו של גלנט לתפקיד הרמטכ"ל"

כמאה בני אדם הפגינו היום מול ביתו של שר הביטחון אהוד ברק, במגדלי אלרוב בתל אביב, בדרישה לשחרר את החייל החטוף גלעד שליט. בין המפגינים היו בני משפחת שליט, השחקניות גילת אנקורי וליאורה ריבלין, וגם הזמר בן ארצי.

נועם שליט אמר כי "באנו להזכיר לשר הביטחון שחסר לו חייל יותר מ-1550 ימים, 1552 ימים בדיוק, ושהוא צריך לפעול בעניין הזה ולהביא לשחרורו סוף סוף".

המפגינים נשאו שלטים עליהם ססמאות כמו, "לא עמית ולא ראוי", "הפקרת גלעד - הפקרת הצבא כולו", "ברק, שמת לב שחסר לך חייל?" וגם, "מתי תתעורר?".

"לא שמענו אף אמירה של גלנט בנושא"

בצלאל רז, דודו של החייל החטוף, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי הוא מודאג מכניסתו של האלוף יואב גלנט לתפקיד הרמטכ"ל. "אשכנזי הולך ומעביר את הפיקוד לקצין שבמשמרת שלו גלעד נחטף ועד היום לא שמענו אמירה אחת שלו, מה הוא חושב. זה מאוד מדאיג אותי".

"הוא היה צריך לקחת אחריות כמפקד", הוסיף רז. "שר הביטחון לא לוקח אחריות. כל הזמן הוא מתחמק. אין סמכות במדינת ישראל, רק מספרים לנו סיפורים. אנחנו רוצים לראות מעשה".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק