משרד החוץ בעיצומים - ביקור נתניהו ביוון יבוטל

פרסום ראשון: ועד העובדים במשרד החוץ הודיע הערב על חידוש העיצומים, מה שעלול להשפיע ישירות על ביקורו הצפוי של ראש הממשלה נתניהו ביוון בשבוע הבא - ואף לבטלו. עובדי המשרד הודיעו כי לא יטפלו בשום עניינים הקשורים לנסיעה, וכתוצאה מכך היא צפויה להידחות. גם משרד החוץ ביוון שובת

פרסום ראשון: ועד העובדים במשרד החוץ הודיע היום כי הוא מחדש את העיצומים, מה שעשוי להשפיע ישירות על נסיעתו הצפויה של ראש הממשלה בנימין נתניהו בשבוע הבא ליוון. נתניהו תכנן לצאת בשבוע הבא לביקור עבודה בן יומיים ביוון, אולם ההודעה של ועד העובדים כי אנשיו לא יטפלו בביקור, לא יסדרו מכוניות ולא יזמינו מלונות לאנשי פמליית ראש הממשלה.

גורם בלשכת ראש הממשלה אישר הערב כי הדבר עשוי להשפיע על תכניתו של נתניהו, מאחר וגם במשרד החוץ של יוון שובתים בימים אלו. משרד החוץ בישראל הודיע כי לא יטפל גם באשרות לעובדים זרים בקונסוליות בעולם, דבר העשוי לפגוע בחקלאים לקראת עונת הפלפלים בערבה.

ביוני השנה ביטל נשיא אסטוניה אירוע רשמי בישראל, לאחר שנהגי משרד החוץ נטשו אותו ואת אשתו בזמן ששהה מחוץ לביתו. בכירים במשרד החוץ הביעו אז תרעומת על כך, ואמרו כי "נחצו קווים אדומים ונגרם נזק ממשי למדינת ישראל".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק