על מה מדברים באולפן בזמן הפרסומות?

הדברים המעניינים ביותר נאמרים בדרך כלל "אוף דה רקורד" ושלא למצלמה. "פגוש את העיתונות" נתנה הערב לגולשים אפשרות בפעם הראשונה בישראל להציץ לדיון שהתנהל באולפן בזמן שהתכנית יצאה לפרסומות

אם תמיד תהיתם מה קורה באולפן החדשות מיד אחרי שמגישת הטלוויזיה או המנחה אומרים: "נצא להפסקת פרסומות קצרה" - הערב נתנו לכם הזדמנות לגלות. לראשונה בישראל, קיבלנו הצצה מיוחדת אל מאחורי הקלעים של "פגוש את העיתונות" - והכל קרה בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט.

העיתונאים אהרון ברנע, עקיבא אלדר ומזל מועלם הצטרפו לדנה ויס כדי לסכם את אירועי השבוע האחרון, והפעם הדיון מסביב לשולחן העגול נמשך גם בזמן שצופי הטלוויזיה עברו לפרסומות.

פאנל העיתונאים ניצל את זמן הפרסומות בכדי לדון בעיקר על תוכניות ראש הממשלה בנימין נתניהו והלחצים מארה"ב. כשדנה ויס שאלה את חבריה האם נתניהו ילך עם ממשלה אחרת, כתבינו אהרל'ה ברנע סיפר על התוכניות בבית הלבן.

"בבית הלבן יש 'מאסטר פלן' - הם מבינים שביבי הוא סוס שאפשר להוביל אותו אל השוקת", סיפר ברנע בזמן ההפסקה, והוסיף שהאמריקנים רוצים להביא את נתניהו למצב בו יזרוק את שר החוץ ליברמן מהממשלה ויצרף במקומו את יו"ר האופוזיציה ציפי לבני.

צפו בקטע המלא ששידרנו בשידור חי בהפסקת הפרסומות וגלו את כל הפרטים של שיחת העיתונאים שבין היתר דנו בנהנתנות של שר הביטחון אהוד ברק ולאיזו צד נוטה סיעת קדימה בפוליטיקה.