ראש מטה שליט: "ציפינו ליותר"

בזמן שראש הממשלה נתניהו נאם בירושלים, התכנסו מאות מהצועדים למען שחרור שליט בחדרה וצפו בנאומו. שמשון ליבמן, ראש מטה המאבק לשחרור שליט, אמר בשיחה עם חדשות 2: "הסימפטיה לא תביא אותנו לשום מקום, ציפינו ליותר והגיע הזמן לפעול". ליבמן המליץ לנתניהו להיענות לדרישות החמאס ולקיים את העסקה: "אתה תצא גדול"

מקורבי משפחת שליט מיהרו להגיב לנאומו של ראש הממשלה נתניהו. דקות אחדות לאחר סיום הנאום, פנה שמשון ליבמן, ראש מטה המאבק לשחרור גלעד שליט, לראש הממשלה ואמר לו: "ציפיתי ליותר מהנאום הזה". למרות הבעת הסימפטיה מצדו של נתניהו, במטה שליט לא מתרגשים מהמילים של רה"מ ודורשים ממנו לפעול.

"אי אפשר לחיות על סימפטיה", ציין ליבמן בשיחה עם חדשות 2. "היינו סימפטיים כלפי שתי ממשלות ויש לנו אמון מלא בראש הממשלה, אבל נוצרה סיטואציה שכל מנופי הלחץ התרסקו לאחר ההשתלטות על המרמרה". ראש מטה המאבק הוסיף כי הסיכון הגדול הוא דווקא באי החזרת גלעד, והצהיר: "אנחנו מדינה חזקה, ואנחנו יכולים להתמודד עם זה - הצעירים מסתכלים על המקרה הזה כמו מקרי רון ארד ומדחת יוסוף ז"ל".

ליבמן סיכם את דבריו, תוך שהוא מנסה לשמש גם כיועץ פוליטי לנתניהו. "המסע שלנו הוא לא פוליטי, הוא מסע תמיכה בך ובמאמצים שלך לשחרור גלעד. יש כאן כוח, וזאת הזדמנות שלך למנף אותו, לצאת מנהיג גדול ולהוציא את כולנו כעם גדול. מגיע לנו לראות את גלעד בבית".

4 שנים בלי גלעד - סיקור מיוחד:

רה"מ: "חושב גם על אלה שעוד יירצחו

משפחות אסירי חמאס בעד אביבה שליט

חאלד משעל: נחטוף עוד חיילים

אביבה שליט: "הדרך שלנו לירושלים היא הנכונה"

נתניהו: לבי עם גלעד שליט ועם משפחתו

נועם שליט: "קורא למי שאכפת לו מגלעד - שיצטרף"

סקר חדשות 2: 74% בעד מהלכי משפחת שליט

חמאס: "גלעד שליט לא נמצא בכלא"

שטייניץ: לא נשחרר את שליט בגלל צעדה

ישראל מציינת 4 שנים לחטיפת שליט  

מיוחד: הצעדה למען גלעד מהאוויר