צפו בנשיא פרס מאחל חג מולד שמח ברשת

נשיא המדינה שמעון פרס, שהשיק לפני כשבועיים את הערוץ הרשמי שלו באתר יו-טיוב, פונה היום לרגל ערב חג המולד לעולם הנוצרי ומאחל "חג מולד שמח". במהלך הברכה אמר הנשיא: "בואו נתפלל שתהיה זו שנת שלום, אחווה וסובלנות, מכיוון שזהו רצונו של אלוהים". צפו בברכה החגיגית

שבועיים אחרי שהשיק את הערוץ הרשמי שלו ביו-טיוב, שהפך ללהיט בקרב הגולשים, עושה היום נשיא המדינה שימוש מיוחד באינטרנט כדי לפנות לנוצרים ברחבי העולם. הנשיא פרס העלה לרשת ברכה מיוחדת אל העולם הנוצרי לרגל ערב חג המולד החל היום.

"מכאן, מירושלים הנצחית, מהמקום היפה הזה, אני רוצה לאחל לכולנו חג מולד שמח", איחל הנשיא פרס, "בואו נתפלל כולנו, שהשנה הבאה תהיה שנת שלום, אחווה, סבלנות, שאיש מאזרחי העולם לא יסבול לשווא, ושכולנו נהיה בריאים". 

הנשיא סיכם: "זו היא קריאת השמיים, זהו רצונו של אלוהים וזו צריכה להיות המטרה של כולנו. בואו נחגוג, נקווה ונפעל בהתאם. שיהיה רק טוב לכולכם".

לפני כשבועיים השיק הנשיא פרס את הערוץ הרשמי שלו ביו-טיוב. במהלך ההשקה אמר הנשיא ""אני רוצה להזמין את כולכם לערוץ שלי ביוטיוב, לדבר, להקשיב, לצחוק. בתקופות אחרות, הפריבילגיה של הביטוי הייתה שייכת לחזקים ולשולטים. היום לכולנו יש את חופש הביטוי. בואו נדבר, נחלום ונצחק כדי להפוך את העולם לטוב יותר", סיכם.

הוידאופדיה: שמעון פרס

הצטרפו לערוץ הרשמי של חדשות 2 ביו-טיוב

 רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?