קמפיין חדש בבריטניה: "צה"ל נוגע בנשים פלסטיניות"

עלילת דם, גירסת בריטניה 2009: קואליציה של ארגונים פרו-פלסטינים בבריטניה מאשימים את ישראל בהפרת זכויותיהן המיניות של הנשים הפלסטיניות בשטחים. במסגרת זו מוצפת לונדון בכרזה חדשה בה נראה חייל צה"ל נוגע בחזה של פלסטינית תחת הכיתוב המזעזע: "הבעל שלה צריך אישור לגעת בה, הכיבוש חודר לחיים של כולם"

האם צה"ל מטריד מינית ? (מכון המחקר הבריטי)

התעמולה נגד ישראל ברחבי העולם גולשת לכיוון "עלילת דם" של ממש: ארגונים פרו-פלסטינים בבריטניה מאשימים עכשיו את ישראל בהפרת זכויותיהן המיניות של הנשים הפלסטיניות.

"יום אחד, מאבק אחד" - קמפיין המאורגן על ידי הקואליציה לזכויות מיניות וגופניות בעולם המוסלמי, יצא לדרך לפני שבוע, והוא מארגן נשים פלסטיניות שמבקשות "לשבור את חומת השתיקה" סביב הפרות חוזרות ונשנות, לכאורה, של זכויותיהן המיניות והגופניות על ידי חיילי צה"ל.

במסגרת הקמפיין, מפיצים פעילי הארגונים הפלסטיניים כרזה מיוחדת ברחבי בריטניה, המציגה חייל צה"ל הנוגע בגופה של אישה פלסטינית, כשהכיתוב על הפוסטר אומר: "הכיבוש חודר לחיים של כולם", ומוסיף את המשפט הבא: "הבעל שלה צריך אישור לגעת בה" - ברמיזה בוטה לכך שחיילי צה"ל לא נזקקים לאישור כדי לגעת בנשים פלסטיניות.

הארגון מבקש להפנות את אור הזרקורים להפרות אותן "ישראל רואה כדרך פעולה חוקית". על פי ההאשמות הקשות, ישראל פוגעת בזכויות המיניות, הפסיכולוגיות, החברתיות והכלכליות של הנשים הפלסטיניות.

בקמפיין בו לוקחים 20 ארגונים פרו-פלסטינים, צה"ל וממשלת ישראל מואשמים בגרימת הפלות, נישואי ילדים, נישואין בכפייה ועוד האשמות חמורות וחסרות בסיס. בתכניות לימודי המגדר באוניברסיטאות העולם המוסלמי נכתב עכשיו כי הכיבוש הישראלי גורם להפרות זכויות אדם חמורות - הפרות שנובעות מ"מדיניות גזענית מאורגנת ומונחית".

עכשיו פעילי הקואליציה הפרו-פלסטינית מבקשים מנשים פלסטיניות להתלונן על כל הפרה ועל כל פגיעה בפרטיות שלהן מצד חיילי צה"ל.