נועם שליט במחסום ארז: "לא רואים את סוף המסע"

לא הרחק מהמקום בו נחטף בנם גלעד, הגיעו היום נועם ואביבה שליט לטקס הפתיחה של מסע הג'יפים 'מלכת המדבר',שמוקדש לחייל החטוף בחסות הסוכנות היהודית. "אנחנו מחכים ומאחלים שתחזור בקרוב", כתבה המשפחה בפתק לגלעד, "ותוכל לגמוע מרחבים"

המאבק למען החזרתו של גלעד שליט הגיע גם למסע 'מלכת המדבר'. המטרה: לעורר את הקהילות היהודיות ברחבי העולם לנושא בסיוע תכנית "שותפות 2000" של הסוכנות היהודית. אך רגע לפני שיצאו הנשים למסע שלהם, נועם שליט "לא רואה את סופו" של המסע הפרטי שלו ושל משפחתו שהחל לפני שלוש שנים וחצי.

במחסום ארז התכנסו היום נשים מכל העולם לציון פתיחתו של מסע הג'יפים שיתקיים בשבוע הקרוב בנגב - תחת הסיסמה "גלעד שליט, איפה אתה ילד". הוריו של גלעד שליט, נועם ואביבה, הגיעו אף הם לטקס הפתיחה. הרעיון שעומד בשילוב נושא שליט במסע הוא כי הנשים תשמשנה כשגרירות בקהילות שלהן בחו"ל ובכך יעלו את המודעות לחייל החטוף.

"מחכים שתוכל לגמוע מרחבים"

"אנחנו עדיין ממתינים שגלעד יחזור הביתה", אמר נועם שליט למשתתפות במסע. "גלעד נמצא כל כך קרוב אלינו, אבל גם כל כך רחוק".

"כמו המסע שלכן, המסע שלנו החל לא רחוק מכאן, לפני 1,221 ימים ארוכים ועדיין נמשך", המשיך שליט. "הוא ארוך ומתיש ועדיין לא רואים את סופו. אני מקווה שהמסע יגיע לקיצו ברוב, וגלעד יגיע לנקודה הזו בשובו לחופש ולחירות".

"גלעדי", כתבה משפחת שליט על פתק שהוצמד לאחד הג'יפים המשתתפים במסע. "אנחנו מחכים ומאחלים שתחזור בקרוב, ותוכל לגמוע מרחבים. אוהבים, אמא, אבא, יואל והדס". נציגות מגרמניה, קנדה, ארה"ב, צרפת ומדינות אחרות נכחו באירוע. המסע עצמו יסתיים בעוד כשבוע באילת.

הווידאופדיה: גלעד שליט

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק