גרמניה: אם אחמדינג'אד יכחיש את השואה - נצא מהאולם

בעולם דרוכים לקראת נאומו של נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד היום בוועידת העצרת האו"ם. "נעזוב את האולם אם נשיא אירן ישוב להכחיש את השואה", אומרים בגרמניה ומציעים למדינות אירופה לנהוג באותה הדרך. אנו מעבירים את נאומו של אחמדיניג'אד מעצרת האו"ם בשידור חי, כאן בחדשות 2 באינטרנט החל מהשעה 15:00

גרמניה הודיעה הלילה כי נציגיה בעצרת הכללית של האו"ם יעזבו את אולם המליאה במהלך נאומו של נשיא איראן אחמדינג'אד, אם הנשיא האירני ישוב ויכחיש את השואה או יישא דברים בעלי אופי אנטישמי. משרד החוץ הגרמני קרא ליתר חברות האיחוד האירופי לנהוג באופן דומה.

ברחבי העולם ממתינים בדריכות לנאומו של אחמדינג'אד, שאתמול רמז כי הוא לא מתכוון לרכך את עמדותיו כלפי ישראל - אלא להיפך. מה יגיד הנשיא האירני לעולם? איך יתייחס אליו נתניהו? המפגש המדיני העולמי הכי מסקרן ייפתח בניו יורק, ואתם תוכלו לצפות בו בשידור חי ומלא כאן באתר חדשות החל מהשעה 15:00 (שעון ישראל).

נתניהו מתכנן להפתיע

ביום חמישי יועבר במלואו באתר נאום ראש הממשלה בנימין נתניהו, נאום שהוגדר על ידי מקורביו כ"מפתיע".

נואמים נוספים בעצרת הם שליט לוב מועמר קדאפי, נשיא צרפת ניקולא סרקוזי וראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני. כמו כן יועברו דיווחים שוטפים ממסיבות העיתונאים שיקיימו הנואמים, וביניהם מסיבת העיתונאים של נשיא אירן אחמדיניג'אד.

הגולשים יוכלו להגיב אונליין לנאומים:

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק