רעייתו של פולארד: נתניהו מעדיף פגישה עם מדונה מאשר איתנו

בתגובה ראשונה לדוח מבקר המדינה, תוקפת בחריפות אסתר פולארד את מדינת ישראל ומאשימה את העומדים בראשה בהפקרת בעלה. "לינדנשטראוס מעביר את כל האחריות על ג'ונתן כאדם פרטי", טוענת אסתר, ולא שוכחת לעקוץ גם את נתניהו: "הוא מעדיף להיפגש עם מדונה"

לאסתר פולארד נמאס ממילים, היא דורשת מעשים. בריאיון לערוץ 7 תוקפת בחריפות רעייתו של המרגל הישראלי, ג'ונתן פולארד, את התנהלותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ומפנה חצים גם כלפי מבקר המדינה, מיכה לינדנשטראוס.

"הוא מעביר את כל האחריות על ג'ונתן כאדם פרטי שעליו לחפש תהליך משפטי חדש בארצות הברית", אומרת אסתר בתגובה ראשונה לדוח המבקר שהוגש בשבוע שעבר. "זה שקר גמור. לינדנשטראוס יודע שאין ליונתן כל אפשרות משפטית לפעול בבית המשפט בארה"ב".

לטענת פולארד מבקש לינדנשטראוס להתנער מהאחריות לגורלו של בעלה, ולהעביר אותה לממשלה. "לשכת המבקר נותנת הכשר לראשי הממשלה והממסד, משרד החוץ ומשרד הביטחון", היא קובלת. "כולם מקבלים צל"ש על היוזמות והמאמצים ה"אדירים", למרות שאין לכך כל ראיות, תיעוד או תוצאות".

"לאן הולך הכסף?"

אסתר טוענת כי ישראל לא עושה מספיק על מנת לשחרר את בעלה ממאסר ומכחישה בתוקף את הטענה לפיה היא ומשפחתה קיבלה כספים מהממשלה. "זה שקר גמור", היא מוחה. "אם הממשלה לא נותנת לנו כסף אז למי היא כן נותנת את הכסף?".

בהמשך הריאיון מאשימה אשתו של המרגל המורשע את נתניהו בכך שהוא חובר ל"אנשים שפגעו בג'ונתן", ומלינה על כך שאינו נרתם למאבקה. "הוא מעדיף להיפגש עם אסתר, מדונה, ולא עם אסתר פולארד", היא קובעת נחרצות.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

הווידאופדיה: ג'ונתן פולארד 

הווידאופדיה: בנימין נתניהו

הווידאופדיה: מדונה