חמאס יציג רשימה חדשה תמורת שחרור שליט

לצד האופטימיות המצרית, גם בדמשק מאותתים על התקדמות במו"מ על שחרורו של החייל החטוף. לאחר תקופת סרבנות ממושכת, מתכוון חמאס להציג בתקופה הקרובה רשימת אסירים מתוקנת תמורת שחרור גלעד

מחזיקים אצבעות. גלעד שליט (חדשות 2)

אחרי שנשיא מצרים חוסני מובארק הביע היום אופטימיות לגבי סוגיית גלעד שליט, גם החמאס מאותת על סימנים שיכולים להעיד על התקדמות בנושא הכאוב כל כך.

משלחת של ראשי המודיעין המצרי ובהם גנרל מוחמד איברהים, אחד מאנשיו של עומר סלימאן, מבקרת בימים אלה בדמשק, ומקיימת בין היתר שיחות עם ראש חמאס, חאלד משעל.

על פי הדיווחים, בארגון עומדים לעשות מה שסירבו לעשות במשך תקופה ארוכה, ויגישו כבר בזמן הקרוב מאוד רשימה מתוקנת, ובה שמות האסירים אותם מבקש החמאס לשחרר תמורת החייל הישראלי החטוף.

מובארק: גלעד בריא ושלם

מוקדם יותר היום העריך הנשיא המצרי כי גלעד חי, שלם ומצבו טוב. עוד הוסיף מובארק כי הוא מקווה שבתקופה הקרובה, ולא בטווח הרחוק, סוגיית שליט תגיע לסיומה.

"העובדה שמובארק, כנשיא מוערך של מדינה שכנה המהווה גורם חשוב באזור אומר זאת לנשיא המדינה שמעון פרס מעוררת תקווה", אמרו במטה למען שחרורו של שליט לחדשות 2 באינטרנט. "יחד עם זאת, המטה והמשפחה שבעי תקוות והצהרות, וממתינים לקבל אות חיים ממשי מגלעד בדרך לשחרורו המהיר".

הווידאופדיה: גלעד שליט

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו