אסד: אופטימי לגבי שלום במזה"ת

הנשיא הסורי הצטרף לרעייתו והזמין אף הוא את עמיתו האמריקני לבקר בדמשק. "אשמח לשוחח עמו בנושא השלום במזרח התיכון - ואני אופטימי", הצהיר אסד

הנה הוכחה נוספת לכך שמאחורי כל גבר מצליח - עומדת אישה: זמן קצר לאחר שזוגתו אסמה הזמינה את בני הזוג אובמה לבקר בדמשק, חזר גם נשיא סוריה בעצמו על הקריאה הנרגשת לעמיתו האמריקני.

"אני אשמח להזמין את אובמה לבקר בסוריה", אמר אמש בשאר אסד לכתב רשת SKY הבריטית. כשנשאל האם הוא מעריך שזה יקרה בקרוב, ענה הנשיא הסורי: "אינני יודע, זה תלוי בו, אבל אני אשמח לשוחח עמו בנושא השלום במזרח התיכון, ואני אופטימי". אסד אף הפציר בכתב למסור לאובמה את ההזמנה.

העולם שייך לצעירים

מוקדם יותר סיפרה אסמה אסד כי תשמח להיפגש עם מישל וברק, ואף הרחיבה על תכניותיה לגבי השניים: "נצא לעיר העתיקה לפגוש אנשים, נראה להם איך אנחנו חיים, מי אנחנו ומהי סוריה".

אסמה הדגישה כי היא מבחינה בשינוי לחיוב בכל הנוגע ליחסים בין דמשק לוושינגטון. "הדברים נראים טוב יותר", הסבירה באנגלית מצוחצחת ובמכנסי גי'נס. "ממשל אובמה מנסה ליצור קשרים חדשים. הנשיא אובמה הוא צעיר וכך גם הנשיא אסד. אולי זה הזמן ששני המנהיגים הצעירים האלה יעשו שינוי בעולם".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו