איך אומרים "רעיית ראש הממשלה" באנגלית?

בזמן שראש הממשלה ערך סבב פגישות מדיניות בוושינגטון, בחרה רעייתו שרה לנצל את הזמן לפגישות עבודה עם מקביליה המקצועיים בוושינגטון כדי ללמוד דברים בתחום המקצועי שלה - פסיכולוגיית ילדים. "אני מנסה לשמור על המקצוע שלי לצד תפקידי כאשת ראש הממשלה", הסבירה נתניהו. צפו בדבריה של שרה נתניהו - באנגלית

לוח הזמנים של ראש הממשלה נתניהו בארה"ב היה אתמול עמוס במיוחד. מאז הגעת פמלייתו לוושינגטון, הוא ערך פגישות מדיניות שלא הותירו לו זמן רב לבלות עם רעייתו שרה, המלווה אותו בנסיעה. הפגישה המסורתית בין נשות המנהיגים לא התקיימה בסופו של דבר, עקב התחייבויות קודמות של מישל אובמה, מה שאיפשר לשרה נתניהו לנצל את השהייה בוושינגטון לפגישות עבודה.

רעיית ראש הממשלה הקפידה לשמור על פרופיל נמוך ונפגשה לפגישת עבודה עם ראש שירותי בריאות הנפש של עיריית וושינגטון, סטיב בארון.

"אני מנסה לשמור על המקצוע שלי", הסבירה נתניהו שעוסקת בתחום הפסיכולוגיה בשירות הציבורי. "זו פעם ראשונה בישראל שאשת ראש ממשלה ממשיכה לעבוד כרגיל במקצוע שלה לצד תפקידה כאשת ראש ממשלה", ציינה בשפה האנגלית.

אשת ראש הממשלה הדגישה שלמרות תפקידה החדש, היא ובעלה משתדלים לשמר את אורח חייהם הרגיל עבור ילדיהם, אבנר ויאיר, שלא הצטרפו הפעם לביקור בוושינגטון. "כפי שאתם יודעים, אני גם אמא לשני נערים מתבגרים, לכן אנחנו משתדלים להמשיך את אורח חיינו כרגיל כי יש לנו גם את ילדינו שלנו לדאוג להם", כך לדברי רעיית ראש הממשלה.

באופן כללי הפגישה התקיימה לצד ביקורו של ראש הממשלה תוך מאמצים ניכרים שלא למשוך תשומת לב מיוחדת מצד התקשורת. במהלך הביקור, ליוו את שרה מאבטח אחד בלבד ונציג של לשכת ראש הממשלה, שסייע לה בהתמודדות מול העיתונאים שבחרו ללוות דווקא אותה.

הווידאופדיה: שרה נתניהו

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2