ריבלין לקרטר: "הישגיך הם השראה"

למרות הביקורת החריפה שמתח על התבטאויותיו לאורך השנים ואף דחה באחרונה בקשה להיפגש עמו, שיגר נשיא המדינה ראובן ריבלין איגרת לנשיא ארה"ב לשעבר ג'ימי קרטר ובה איחל להחלמתו מסרטן הכבד שבו לקה. "אני מתפלל להצלחת הטיפול שאותו אתה מקבל ומצפה לשמוע חדשות טובות על המשך מאמציך"

יודע מתי להניח את חילוקי הדעות בצד. הנשי (חדשות 2)

פרסום ראשון: לאחר שסירב בעבר להיפגש עם נשיא ארה"ב לשעבר ג'ימי קרטר, שיגר היום (רביעי) נשיא המדינה ראובן ריבלין איגרת מיוחדת לקרטר ובה איחולי החלמה מהירה ממחלת הסרטן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהמשך להודעתו של קרטר בחודש שעבר על כך שלקה בסרטן הכבד, החליט היום נשיא המדינה ראובן ריבלין להניח בצד את חילוקי הדעות בינו לבין הנשיא האמריקני לשעבר. באיגרת מיוחדת ששיגר לקרטר ביקש ריבלין להביע את הערכתו לנשיא ואת תקוותו להחלמתו.

"אדוני הנשיא, הצטערתי לשמוע את הודעתך על מחלתך ואני מתפלל להצלחת הטיפול שאותו אתה מקבל", כתב ריבלין. "הרשה לי לשלוח אליך איחולים נלהבים ותפילות להחלמתך המהירה לבריאות איתנה לשנים ארוכות נוספות. הישגיך הם השראה לכל, ואני מצפה לשמוע חדשות טובות על המשך מאמציך".

נזכיר כי בפעם האחרונה שבה תקשרו השניים, סירב הנשיא ריבלין לבקשתו של קרטר להיפגש עמו במהלך ביקורו ברשות הפלסטינית וברצועת עזה לפני כארבעה חודשים, זאת בשל מה שהוגדר "עמדותיו האנטי ישראליות" של הנשיא האמריקני.

בפגישתם האחרונה של השניים לפני כחמש שנים, הטיח יו"ר הכנסת דאז ריבלין ביקורת חריפה בקרטר בעקבות התבטאויות שהשמיע נגד ישראל והאשים אותו ואת משלחתו בחוסר אובייקטיביות ובתמיכה בטרור.