עוד נאום, עוד תמונה: נתניהו שלף תצלום של הוצאה להורג בעזה

קמפיין התמונות של רה"מ בארה"ב נמשך: לאחר שבממשל האמריקני דחו את ההשוואה בין ארגון הטרור העזתי למדינה האסלאמית, שלף ראש הממשלה נתניהו קרטון נוסף עם הוכחות לאכזריות החמאס. "הזוועה היא אותה זוועה"

תמונה אחת שווה אלף מילים - גם בפעם השנייה? יממה לאחר ששלף תמונה של משגרי חמאס ברצועת עזה שהונחו בסמוך לילדים והשווה את הארגון לדאע"ש, ראש הממשלה בנימין נתניהו עושה זאת שוב. הפעם באמצעות תמונה של הוצאה להורג ברצועה, הדומה מאוד לאלה שמבצעים חברי ארגון הטרור הקיצוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

"בכל פעם שאני מגיע לאו"ם, המטרה שלי היא להציג את האמת כפי שהיא. הנה תמונה שלא הצגתי אתמול באו"ם. זוהי הוצאה להורג העומדת להתרחש. אך זה לא דאע"ש, זהו חמאס", הבהיר נתניהו בעודו אוחז בתמונה בנאומו במפגש עם הפדרציות היהודיות בניו יורק.

נתניהו והתמונה באו"ם, אמש (רויטרס)

"במהלך הלחימה האחרונה בעזה, סמוך לתקופה בה דאע"ש ביצעו את המעשים המחרידים שלהם, חמאס הוציא להורג עשרות פלסטינים, רק על מנת להשליט פחד ולכפות על תושבי עזה להיכנע להם. נכון שיש כמה הבדלים בין חמאס לדאע"ש, למשל דאע"ש עורפים ראשים וחמאס יורה לאנשים בראש אך עבור הקורבנות ומשפחותיהם, אך הזוועה היא אותה זוועה", הוסיף נתניהו.

בארה"ב דחו את טענותיו, נתניהו ניסה שוב

נראה כי התמונה הנוספת ששלף נתניהו בנאומו הנוסף, מופנה לעבר הממשל האמריקני שדחה אמש, שעות לאחר נאומו בעצרת האו"ם, את טענותיו של ראש הממשלה הישראלי לפיהן חמאס ודאע"ש פועלים באותו האופן.

"הנקודה שניסיתי להעביר אתמול ואני מעביר היום היא שאנו ניצבים בפני רשת עולמית של קבוצות ומשטרים אסלאמיסטים קיצוניים. אין להם חדר מלחמה משותף, יש להם חדרי מלחמה אחד נגד השני מכיוון שכולם שואפים לשלוט, ראשית באזור בו הם נמצאים ובהמשך בעולם כולו. אך כולם חולקים את האידאולוגיה הקיצונית", אמר היום נתניהו.

שלל הגימיקים של נתניהו באו"ם (רויטרס)

"אנחנו לא מאמינים שראש הממשלה נתניהו, או כל אחד אחר בישראל, רומז שארה"ב תצא למבצע צבאי נגד חמאס. שניהם ארגוני טרור, תחת ההחלטה של ארה"ב, אבל אנחנו רואים בעין שונה את האיומים", הדגישה אמש דוברת מחלקת המדינה האמריקנית, ג'ן סאקי.