הנשיא פרס בחר את שיר הלילה: "מזרח תיכון חדש? עוד יגיע"

גם בצל ירי הרקטות ובזמן שמבצע "צוק איתן" בעיצומו, הנשיא שמעון פרס לא מאבד אופטימיות. נשיא המדינה היוצא בחר את שיר הלילה של חדשות 2, "הכניסיני תחת כנפך", והקדיש אותו לעם ישראל. "אני מלא התפעלות מבני העם – מהילדים הקטנים בגן ועד הזקנים", אמר

הנשיא פרס אופטימי מתמיד: למרות ירי הרקטות המתמשך והתקיפות הצבאיות האינטנסיביות ברצועת עזה, נשיא המדינה לא מאבד תקווה. בריאיון לחדשות 2 הוא הבהיר כי הוא עודנו מאמין במזרח התיכון החדש. "אנחנו בתקופת מעבר", הסביר פרס. "ברור שהעבר מת, ולצערי הרב העתיד טרם כאן. אבל אף אחד לא ישוב לאחור, כולנו נלך קדימה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרס בחר את שיר הלילה אמש (מוצ"ש), במסגרת תכניתנו "החדשות הלילה": "הכניסיני תחת כנפך", שירו של חיים נחמן ביאליק בביצועו של אריק איינשטיין, עם הלחן של מיקי גבריאלוב. את השיר הקדיש פרס לעם ישראל. "אני מלא התפעלות מבני העם - מהילדים הקטנים בגן ועד הזקנים".

"הטלוויזיה הראתה לא רק את מה שנעשה בשמיים, אלא גם את מה שמתהלך על האדמה", הוסיף פרס. "ראיתי ילדים, מבוגרים, נשים וגברים, שקטים, זקופים, לא מתלהמים, מלאי רגישות, היה תענוג לראות את העם ממש".

נשיא המדינה סיפר בריאיון שגם הוא שהה אמש במקלט, עם הישמע האזעקה בירושלים. "כמו כל אזרח נאמן שמעתי אזעקה", ציין פרס בחיוך, "המאבטחים ציוו עליי ואני נשמעתי להם".