מסע בין כוכבים: נתניהו בהוליווד

בין הפגישות המדיניות הרבות במסגרת ביקורו בארה"ב, הספיק ראש הממשלה נתניהו להשתתף במסיבה פרטית בביתו של המפיק ארנון מילצ'ן, שאליה הוזמנו מיטב שחקני הוליווד. בין הכוכבים שהפגינו נוכחות: ליאונרדו דיקפריו, קיאנו ריבס וקייט הדסון. נתניהו קרא להם: "בואו לישראל"


נראה שראש הממשלה בנימין נתניהו אינו מסתפק רק בהתחככות עם מנהיגי העולם במהלך ביקורו בארה"ב, לאחר שאמש השתתף באירוע שהתקיים בביתו של המפיק הישראלי ארנון מילצ'ן בהוליווד, ונפגש עם כוכבי קולנוע ובכירים בתעשיית הבידור האמריקנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בין היתר השתתפו באירוע השחקנים ליאנרדו דיקפריו, קיאנו ריבס, ג'יימס קאן, וקייט הדסון והזמרת ברברה סטרייסנד. במסגרת המסיבה הפרטית פנה ראש הממשלה לשחקנים ואנשי תעשיית הקולנוע: "אני רוצה שתבואו לישראל לראות את הדברים במו עיניכם לגבש דעות בעצמכם - ללא תיווך - ואז אני רוצה שתפיקו סרט על מה שראיתם. אני רוצה שתפיקו סרטים על ישראל כפי שראיתם אותה בעצמכם".

 

בני משפחת נתניהו (אבי אוחיון לע"מ)

כחלק מביקורו של נתניהו בארה"ב, הגיע אתמול ראש הממשלה לאולפני "פרמאונט" הנודעים בלוס אנג'לס על מנת לצפות בפרמיירה לסרט "ישראל: הסיור המלכותי". הסרט שאורכו כשעה ושצפוי להיות מופץ החל ממחר ברחבי ארה"ב, נועד לקדם את התיירות לישראל בעזרתו של מדריך תיירים מפורסם - ראש הממשלה בכבודו ובעצמו.

ראש הממשלה וברברה סטרייסנד (אבי אוחיון לע"מ)

נתניהו עם קיאנו ריבס (אבי אוחיון לע"מ)

בסרט נראה נתניהו יחד עם עורך התיירות והטיולים של רשת סי.בי.אס, פיטר גרינברג, מסייר בכל רחבי הארץ - תוך שהוא עושה שימוש בשלל אמצעי תחבורה שונים: טס בהליקופטר מעל ירושלים ואתר מצדה שליד ים המלח, משייט בסירה ברפטינג בנהר הירדן ורוכב על אופניים בחוף תל אביב. חוץ מלבלות, נתניהו וגרינברג גם דנים בסרט על המצב באזור ועל שיחות השלום עם הפלסטינים.