ראש ממשלה – וכוכב הוליוודי: נתניהו מככב בסרט לקידום התיירות בישראל

במסגרת ביקורו בארה"ב, הגיע הבוקר ראש הממשלה בנימין נתניהו לאולפני "פרמאונט" בלוס אנג'לס להקרנת בכורה של סרט - בכיכובו שלו. בסרט מגלם נתניהו מדריך תיירים שמסייר בכל רחבי הארץ וקורא לתיירים להגיע לבקר בארץ הקודש

טקס האוסקר אמנם כבר נערך בתחילת השבוע, אולם נראה שהאקדמיה האמריקנית לקולנוע, שחילקה את הפרסים למיטב שחקני הוליווד, פספסה כישרון אחד יוצא דופן: ראש הממשלה בנימין נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת ביקורו של נתניהו בארצות הברית, הגיע הבוקר (ד') ראש הממשלה לאולפני "פרמאונט" הנודעים בלוס אנג'לס על מנת לצפות בפרמיירה לסרט "ישראל: הסיור המלכותי". הסרט שאורכו כשעה ושצפוי להיות מופץ החל ממחר ברחבי ארצות הברית, נועד לקדם את התיירות לישראל בעזרתו של מדריך תיירים מפורסם - ראש הממשלה בכבודו ובעצמו.

בסרט נראה נתניהו יחד עם עורך התיירות והטיולים של רשת סי.בי.אס, פיטר גרינברג, מסייר בכל רחבי הארץ - תוך שהוא עושה שימוש בשלל אמצעי תחבורה שונים: טס בהליקופטר מעל ירושלים ואתר מצדה שליד ים המלח, משייט בסירה ברפטינג בנהר הירדן ורוכב על אופניים בחוף תל אביב. חוץ מלבלות, נתניהו וגרינברג גם דנים בסרט על המצב באזור ועל שיחות השלום עם הפלסטינים.

"פעמים רבות במהלך שירותי הציבורי התלבטתי איך לשתף את שומעיי עם יופיה וייחודה של ישראל: מההיסטוריה שלה ונופיה עד חיי הלילה המשגשגים ותושביה הדינמיים. בעזרת הסרט, נראה שהמשימה הפכה לקלה יותר", אמר נתניהו.