תיעוד: שגריר ישראל בבריטניה נאם, הסטודנטים מחו

במהלך הרצאה של שגריר ישראל בבריטניה באוניברסיטה במרכז לונדון הפגינו עשרות סטודנטים פרו-פלסטינים וקראו קריאות בגנות ישראל. כמה סטודנטים אף קמו באמצע הרצאתו של השגריר והפעילו את גלאי העשן

שוב מחאה פרו-פלסטינית נגד גורמים ישראלים באירופה: במהלך נאום שנשא שגריר ישראל בבריטניה, דניאל טאוב, באוניברסיטת LSE בלונדון, הפגינו עשרות סטודנטים מחוץ לאולם וקראו קריאות נגד מדיניותה של ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש אתמול, כשהשגריר טאוב הרצה בפני כ-40 סטודנטים במוסד היוקרתי הממוקם במרכז לונדון. ההרצאה עסקה בהתמודדות של ישראל מול אתגרי המזרח התיכון. מחוץ לחדר ההרצאות התאספו הסטודנטים הפרו-פלסטיניים שמחו נגד נוכחותו של טאוב באוניברסיטה.

בזמן ההרצאה עצמה, קמה קבוצה של צעירים שהיו בתוך האולם ויצאה בהפגנתיות. במהלך העזיבה הפעילה הקבוצה את גלאי העשן, מה שגרם להפסקה של כמה דקות בנאום השגריר.

בעת הנאום נרשמה אבטחה מוגברת סביב טאוב, מאחר שהאוניברסיטה הלונדונית ידועה בעוינותה כלפי דוברים ישראלים. רק בשבוע שעבר התקיים באוניברסיטה אירוע שארגנה אגודת הסטודנטים הפלסטיניים, בשיתוף אגודת הסטודנטיות הפמיניסטיות, שבמהלכו הושמעה תמיכה במחבלות מתאבדות הפועלות נגד ישראל.