אנונימוס: "לא נסלח לכם על פשעיכם"

קבוצת ההאקרים שהכריזה כי פתחה במלחמת סייבר נגד ישראל הפיצה סרטון באתר יוטיוב שבו הסבירה את הסיבות שבגללן הוחלט "למחוק את ישראל מהרשת". הם טענו בסרטון: "עד כה סבלנו את פשעיכם נגד האנושות, אך לא עוד". ליברמן בתגובה: "ניסיון לספק מאווים אנטישמיים, בתאריך הסימלי של ערב יום השואה"

 

מתקפת הסייבר המובטחת כבר החלה, והבוקר הפיץ ארגון ההאקרים "אנונימוס" סרטון באתר יו-טיוב נגד ישראל, שבו הוא מפרט את הסיבות לתקיפה. בסרטון שהופץ על ידי סוכנות ידיעות אינטרנטית פלסטינית הבהירו אנשי הארגון: "זמן רב סבלנו את פשעיכם, אך לא עוד"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון שהופץ ניתן לצפות בדמות החובשת מסיכה, המזוהה עם הארגון. על רקע האנימציה והמוזיקה הדרמטית הסביר איש הארגון המחתרתי את הנסיבות שהובילו אותם "למחוק את ישראל מהרשת" כלשונו.

חשוב לציין, כי אמינותו של הסרטון מוטלת בספק, ובכל זאת קשה להתעלם מהטון התקיף והישיר שבו נעשה שימוש. בפנייה ל"ישות הציונית" טענו בארגון כי "במשך זמן רב סבלנו את פשעיכם נגד האנושות ואפשרנו לכם לבצעם ללא כל עונש".

הסרטון ממשיך בהאשמות המופנות נגד ישראל. "הצלחתם באמצעות שימוש במניפולציות בכלי התקשורת ובשוחד פוליטי לצבור את אהדתם של אלו המכנים עצמם 'דמוקרטים'. אך המציאות הזו רחוקה מהאמת. למעשה, מטרתכם היחידה היא להיטיב עם כמה נבחרים בעודכם רומסים את חירותם של ההמונים. הקנאה הציונים שלכם הביאה למותם של רבים". בנוסף, בארגון האשימו בכך שכ"שהעולם בוכה, אתם צוחקים ומתכננים את המתקפה הבאה. כל זאת במסווה של שלום".

      

"השואה - פברוק שלא הוכח"

בהמשך ההודעה, אנשי הארגון ממשיכים להאשים את ישראל בביצוע מניפולציות בכל הקשור לסכסוך הישראלי-פלסטיני, בעיקר בזירה הבינלאומית. בארגון לא החמיצו את העיתוי המושלם בכדי להכחיש את קיומה של שואת היהודים, ואף טענו כי בישראל מבצעים בה שימוש ציני. "אתם מתייגים כל גורם שמתנגד לכם כטרוריסט וכאנטישמי", קראו. "אתם נסמכים על קיומה של השואה, שמעולם לא הוכח שלא בדיתם אותה יחד עם שותפיכם".

בתום הודעת השטנה, הסבירו באנונימוס כי מתקפת הסייבר על האתרים הישראלים תתבצע במספר שלבים. בשלב הראשון, שלטענת יוצרי הסרט התבצע אתמול, ימחקו אנשי "אנונימוס" את ישראל מרשת האינטרנט - ובתוך כך יפרצו לאתרי ממשל ומוסדות גדולים. בשלב השני, הבטיחו באנונימוס לחשוף את הפשעים הרבים ש"הישות הציונית" מסתירה מהעולם נגד האנושות כולה.

ליברמן: "תזכורת ללניסיון שונאי ישראל לספק את מאווייהם האנטישמיים"

ליברמן בהודעה בעמוד הפייסבוק (פייסבוק)

שר החוץ היוצא והמיועד אביגדור ליברמן ניצל את מתקפת הסייבר המדוברת והתייחס לתקיפות אנונימוס, ערב יום השואה והקשר לשיחות המעצמות עם אירן בסטטוס שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו. "מתקפת הסייבר על מדינת ישראל, שבאה בתאריך הסמלי של ערב יום השואה", פתח ליברמן את הודעתו, "היא תזכורת נוספת לכך, כמובן עם אלף אלפי הבדלות שבכל דור ודור ינסו שונאי ישראל לנצל גם את הקדמה והטכנולוגיה בכדי לנסות ולספק את מאוויהם האנטישמיים, הפרימיטיביים והחשוכים".

"משחר ההיסטוריה", המשיך וקישר ליברמן את האירועים לערב יום השואה ולהיסטוריה של העם היהודי, "מימי העבדות במצרים שציינו רק לפני שבועיים בליל הסדר, דרך השואה הנוראה מכל ועד ימינו אלה שבהם אנו מתמודדים עם אוייבים שתוקפים אותנו גם באבנים וגם באינטרנט, חובה עלינו לעמוד על המשמר ולדאוג לכך שאף יהודי, במדינת ישראל ובעולם, לא ייפגע רק בשל היותו יהודי ושכל המזימות של האנטישמים לדורותיהם יגדעו באיבן".

"גם הכישלון הידוע מראש של השיחות שנערכו בסוף השבוע האחרון בין המעצמות לאירן, מוכיח שוב שגם בדור הזה ההגנה על המשך קיומו של העם היהודי ישאר תפקידה של מדינת ישראל", הוסיף ליברמן, "שהרי המדינה היחידה שאותה מאיימת אירן להשמיד, במקביל לפיתוח הנשק הגרעיני, היא מדינת היהודים. ולכן אסור להקשיב לאלה שמרגיעים אותנו ושאומרים שעלינו לשבת בשקט ולחכות. חיכינו כבר בשנות ה-30 וראינו מה קרה בשנות ה-40".

"לצערי, המסקנה שלי מסבב השיחות האחרון באלמאטי בקזחסטן היא שמהסכמי מינכן ועד השיחות האלה - כלום לא השתנה והעולם לא למד דבר", סיכם שר החוץ היוצא והמיועד, "לכן, ההגנה הזו, על כל יהודי באשר הוא, היא תפקידה הראשון והחשוב ביותר של מדינת ישראל ואנו נמשיך למלא אותו תמיד".