אתם קבעתם: נבחר הלוגו שילווה את ביקור אובמה בישראל

הנשיא אובמה יבקר, ולוגו רשמי כבר יש: נבחר הסמליל שילווה את ביקור הנשיא האמריקני בישראל בחודש הבא. הלוגו, המשלב את דגלי ישראל וארצות הברית, הביס את שתי ההצעות האחרות שהועלו לעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה נתניהו

הלוגו הרשמי שילווה את הביקור (פייסבוק)

חצוצרות, שטיח אדום - ולוגו רשמי: גולשי הפייסבוק בעמוד של ראש הממשלה נתניהו בחרו את הלוגו שילווה את ביקורו של הנשיא ברק אובמה בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה בנימין נתניהו הועלו בתחילת השבוע הצעות לשלושה לוגואים בעיצוב שונה, בהם הופיעו דגלי ארה"ב וישראל וסממנים המזוהים עם שתי המדינות. בפנייה נרגשת לחבריו בעמוד הרשמי בפייסבוק, קרא נתניהו לגולשים לבחור בלוגו המוצלח בעיניהם. בחלוף 48 שעות, נפלה ההחלטה: כשני שלישים מהגולשים בחרו בהצעה השנייה ששילבה את דגלי ישראל וארצות הברית יחדיו.

"הלוגו הנבחר זכה ברוב של 66.8% מול שתי האפשרויות האחרות שביניהן התחלקו שאר הקולות, זאת לאחר שנרשמו אלפי הצבעות", עדכנו ממשרד ראש הממשלה. "הוא יופיע על גבי שלטים וניירות רשמיים שילוו את הביקור". כבר מאז תחילת ההצבעה ביום ראשון האחרון, הסתמנה המגמה שהצביעה על ניצחון צפוי ללוגו הדגלים המשולבים, שזכה מאז בלמעלה מ-2,500 לייקים. 

נשיא ארה"ב ברק אובמה יגיע לביקור רשמי בישראל בעוד חודש, ב-20 במרס, מספר ימים בלבד לפני חג הפסח ולאחר המועד האחרון להרכבת הממשלה ה-33. זהו הביקור הראשון של אובמה בישאל במסגרת תפקידו כנשיא, זאת לאחר שלא ביקר בישראל במהלך הקדנציה הראשונה שלו בבית הלבן.