אתם מחליטים: איזה לוגו ילווה את ביקור אובמה בישראל?

חצוצרות, שטיח אדום – ולוגו רשמי: לקראת ביקור נשיא ארה"ב ברק אובמה בישראל בסוף החודש הבא, העלה רה"מ בנימין נתניהו לעמוד הפייסבוק שלו 3 הצעות לבחירה של הסמליל הטוב מכולם שילווה את ביקור הנשיא בארץ. בואו לעשות לייק ללוגו שהכי אהבתם

ההצעה הראשונה. פסים וכוכבים (פייסבוק)

מערכת הבחירות אמנם כבר הסתיימה, אבל נראה שאזרחי המדינה נדרשים בימים אלה לבחירה נוספת - מכריעה לא פחות: איזה לוגו יהיה הלוגו הרשמי שילווה את ביקורו של הנשיא ברק אובמה בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטפו לחדשות 2 בפייסבוק

לעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה בנימין נתניהו הועלו היום הצעות לשלושה לוגואים בעיצוב שונה, בהם מופיעים דגלי ארה"ב וישראל או סממנים המזוהים עם שתי המדינות - כוכבים ומגני דוד. בפנייה נרגשת לחבריו בעמוד הרשמי בפייסבוק, קרא נתניהו לגולשים לבחור בלוגו המוצלח בעיניהם.

ההצעה השנייה. דגלים משולבים (פייסבוק)
"אהבתם את הלוגו הזה?", כתב נתניהו. "תנו לו לייק, ואולי הוא ייבחר כלוגו הרשמי שילווה את ביקורו של נשיא ארה"ב ברק אובמה בישראל". כדברי ראש הממשלה, הלוגו שיזכה במספר הלייקים הגדול ביותר, יזכה להיות הסמליל הרשמי שילווה את ביקורו של נשיא ארה"ב בארץ ב-20 במרס.

ההצעה השלישית. מגן דוד מכוכבים (פייסבוק)
אז איזו הצעה תיבחר? הצצה לעמוד הפייסבוק של נתניהו מאז הועלו תמונות הלוגואים מעלה כי הצעה אחת מובילה בפער די גדול על השתיים האחרות. בהצעה מופיעים דגלי ישראל וארה"ב כמשולבים יחדיו - הפסים האדומים של הדגל האמריקני בתוספת מגן הדוד והפסים בתכלת של ישראל.