פרסום ראשון: אבו מאזן יפגוש את מופז ברמאללה

"החיזורים" של מופז אחר אבו מאזן נשאו פרי. השניים ייפגשו ביום ראשון ברמאללה. המסר שאותו ינסה מופז להעביר - "נצל את העובדה שיש קואליציה של רחבה של 94 חברי כנסת, כי מדובר בהזדמנות לקדם את המהלך המדיני"

ניסיון להניע את התהליך המדיני: אחרי נתק של חודשים ארוכים ייפגש יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן עם שר בממשלת ישראל, שאול מופז, שיגיע ביום ראשון הקרוב לרמאללה.

מופז "חיזר" אחרי אבו מאזן זמן רב, ניסה להיפגש איתו ואפילו הסכים לבוא עד לרמאללה כדי להיוועד עמו. מי שתיווכו בין השניים היו ח"כ ישראל חסון מקדימה ועו"ד יצחק מולכו.

המסר שיעביר מופז לאבו מאזן במהלך השיחות הוא - נצל את העובדה שיש קואליציה של רחבה של 94 חברי כנסת, כי מדובר בהזדמנות לקדם את המהלך המדיני.

יש לציין שראש הממשלה נותן למופז לשחק על המגרש הזה. נתניהו רוצה את מופז בקואליציה, ולכן נותן לו חבל לנסות ולהביא את אבו מאזן לשולחן. גם ראש הרשות מרגיש שנושפים בעורפו, סלאם פיאד התחיל לסנוט בו בריאיון בוושינגטון פוסט, ולקראת ספטמבר הוא צריך להראות תוצאות הן לאמריקנים והן לאירופאים. כאן יש הזדמנות ששני האינטרסים ייפגשו, בתקווה שהפגישה לא תהיה הזדמנות צילום בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת