החבר החדש של ח"כ כרמל שאמה - מחמוד אחמדינג'אד?

חבר הכנסת מהליכוד, העומד בראש משלחת ישראלית לוועידת כדור הארץ של האו"ם, סיפר היום בהתלהבות בחשבון הפייסבוק שלו כי הצליח לייצר אינטראקציה בלתי מילולית עם הנשיא האירני. לדברי ח"כ שאמה, אחמדינג'אד חייך לעברו כשעבר עם שר החוץ שלו לצד המשלחת הישראלית, כשדגל ישראל ניצב על השולחן

ה-BFF של כרמל שאמה? (רויטרס)

כרמל שאמה יביא את השלום? הפתעה מעניינת ציפתה לח"כ מהליכוד, נציגה של ישראל לוועידת כדור הארץ של האו"ם בברזיל, כשזכה לברכת שלום לא מילולית מלא פחות מאשר נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד.

בסטטוס שפרסם חבר הכנסת בפייסבוק, סיפר שאמה את הסיפור המפתיע שאירע. מדבריו עולה שבגלל סדר הישיבה באולם, שמבוסס על אותיות ה-ABC באנגלית, בין המשלחת הישראלית לאירנית מפרידים רק נציגי אירלנד.

כך קרה שבמושב המליאה של הוועידה הנהיג שאמה את המשלחת הישראלית, לצד אחמדינג'אד ושר החוץ שלו. להפתעתו, כאשר אנשי המשלחת קמו ממקומם לעזוב את האולם, הם לא בחרו בנתיב חלופי, אלא עברו לצד המשלחת הישראלית, שעל שולחנה הופיע דגל ישראל וכן כיתוב המבהיר את זהות המשלחת - ובירך את שאמה לשלום בהינד ראש וחיוך.

"האמת שבמרחק נגיעה האיש נראה יותר כמוכר גרעינים מאשר מנהיג תכנית גרעין ואולי זה מה שמסוכן בעניין", סיכם חבר הכנסת בחיוך את החוויה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת