שר ההגנה האוסטרי תוקף: "אביגדור ליברמן הוא בלתי נסבל"

בריאיון שהעניק נורברט דראבוס לכלי התקשורת באוסטריה, תקף בחריפות את ממשלת נתניהו - ואת השר ליברמן בפרט. "הוא פשוט בלתי נסבל", אמר, "הצטרפותה של קדימה לממשלה תביא למיתון הקיצונים וזה צעד חיובי"

שר ההגנה האוסטרי ושר החוץ ליברמן (חדשות 2)

תקרית דיפלומטית חסרת תקדים בין אוסטריה וישראל: סוכנות הידיעות AFP מדווחת כי שר ההגנה האוסטרי תקף את שר החוץ אביגדור ליברמן וכינה אותו "בלתי נסבל", כך בריאיון שהתפרסם הבוקר בעיתונות האוסטרית.

בנוסף,מתח שר ההגנה האוסטרי ביקורת חריפה על ליברמן ועל ממשלת נתניהו. "השמאל היה פעם הרבה יותר מעורב בישראל, והמצב היה טוב יותר. עכשיו הוא מפוצל, וישראל מתנהלת בצורה פחות טובה כיום. הצטרפותה של קדימה לממשלה אולי תביא למיתון הקיצונים, וזה צעד חיובי", אמר השר נורברט דראבוס.

"אירן עדיין לא יכולה לייצר פצצה"

דראבוס הוסיף כי לדעתו, מהלך בו תתקוף ישראל את מתקני הגרעין באירן הוא מיותר, והצהיר כי "זה עלול לעורר מלחמה בכל המזרח התיכון, כאשר לאף אחד לא תהיה אפשרות לשלוט במצב. אני מאמין שגם מדינות ערב האחרות יצטרפו למלחמה שכזו - אם תפרוץ", הבהיר.

בהמשך לנושא האירני, אמר דראבוס שלהערכתו אירן לא הגיעה לשלב בו היא יכולה לייצר פצצה גרעינית. "כרגע, האיומים של ישראל לא נחוצים. אך עם זאת יש להגביר את הלחץ הכלכלי והדיפלומטי על מנת שהאירנים לא יגיעו לשלב הזה", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת