נתניהו על שיחות הגרעין: "אירן קיבלה מתנה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם הסנטור היהודי אמריקני ג'ו ליברמן המבקר בארץ והתייחס בדבריו לשיחות הגרעין המתקיימות באיסטנבול בין מעצמות המערב לבין הרפובליקה האסלאמית. "אסור לתת לעסקן הטרור הגדול בעולם את האפשרות לפתח פצצה", הזהיר נתניהו. בנושא מטס המחאה: "ממליץ לפעילים לבקר תחילה בסוריה ובאירן"

"אירן קיבלה מתנה", רה"מ בפגישה עם הסנטור (משה מילנר, לע"מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס בפתח פגישתו עם הסנטור האמריקני ג'ו ליברמן לשיחות שנערכות באיסטנבול בין מעצמות המערב לבין אירן, בנושא תכנית הגרעין של הרפובליקה האיסלאמית.

"הרושם הראשוני שלי הוא שאירן קיבלה מתנה. יש לה חמישה שבועות שהיא יכולה להמשיך להעשיר בהם ללא הגבלות", התריע נתניהו בפני הסנטור היהודי המבקר בישראל.

נתניהו הדגיש בדבריו לליברמן כי אסור לאפשר לאירנים להמשיך בתכניתם לפתח נשק גרעיני. "אני חושב שאירן צריכה להפסיק באופן מיידי את כל ההעשרה, להוציא את החומר המועשר ולפרק את המתקן הגרעיני בקום. אני מאמין שאסור לתת לעסקן הטרור הגדול ביותר בעולם את האפשרות לפתח פצצה גרעינית", הזהיר נתניהו.

מטס המחאה: "ממליץ לפעילים לבקר תחילה בסוריה ובאירן"

ראש הממשלה התייחס בדבריו גם ל"מטס המחאה" לישראל והמליץ לפעילים לבדוק תחילה את מצב זכויות האדם במדינות נוספות במזרח התיכון. "למה הם באו לישראל? לדמוקרטיה היחידה והאמיתית במזרח התיכון", תהה נתניהו.

"אם הם רוצים לבדוק את נושא זכויות האדם, שילכו לסוריה אולי הם יעזרו להפסיק את הקטל של אלפים חפים מפשע, שילכו לאירן ויפסיקו את הסקילה באבנים של נשים, שילכו לעזה ויפסיקו את הנוהג של שימוש בילדים כמגן חי לטרוריסטים שיורים טילים על אזרחינו, אחרי שהם יעשו את סיבוב הלימודים הזה שיבואו לכאן ונדבר איתם על מה שהם למדו על המזרח התיכון כפי שהוא", הצהיר ראש הממשלה בפני מבקרו האמריקני.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת