רה"מ יציע לחדש את המשא ומתן עם אבו מאזן

לאחר תקופה ארוכה בה הוקפאו השיחות בין ישראל והפלסטינים מפרסמת לשכתו של נתניהו מסר מעודד. על פי הודעה רשמית, צפוי ראש הממשלה בנימין נתניהו להציע לאבו מאזן להעלות את דרג השיחות ולשוב לשולחן הדיונים. עוד נמסר ממשרד רה"מ: "מברכים על הודעת הקוורטט הקוראת להמשך שיחות ישירות ללא תנאים מוקדמים"

חוזרים לשולחן המשא ומתן? (חדשות 2)

בדרך לשולחן המשא ומתן? ראש הממשלה בנימין נתניהו מפרסם הערב הודעה לפיה יציע להעלות את דרג השיחות בין ישראל לרשות הפלסטינית, ולקיים אותן באופן ישיר עם אבו מאזן.

בהודעה שהוציא משרד ראש הממשלה נכתב: "ישראל מברכת על הודעת הקוורטט הקוראת להמשך שיחות ישירות בין ישראל לפלסטינים ללא תנאים מוקדמים. בפגישתו בשבוע הבא עם משלחת פלסטינית, יציע ראש הממשלה בנימין נתניהו להעלות את דרג השיחות ולקיים אותן באופן ישיר עם אבו מאזן".

עוד צויין כי "מסר זה יועבר גם באמצעות שליחו האישי עו"ד יצחק מולכו שצפוי להיפגש עם אבו-מאזן ולמסור לו איגרת עם עמדת ישראל להסדר העתידי עם הפלסטינים".

לפני שבוע פרסם כתבנו אודי סגל, כי ראש הממשלה נתניהו ייפגש אחרי החג עם ראש הממשלה הפלסטיני סאלם פיאד. עוד פורסם כי בפגישה מתכוון פיאד להעביר לנתניהו מכתב מאבו מאזן המטיל את האחריות לכישלון המשא ומתן על ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת