נועם שליט: צריך להציל את פולארד

אביו של החייל שחזר מהשבי נפגש אתמול עם אסתר פולארד רעייתו של המרגל היהודי שיושב מזה 26 שנים בכלא האמריקני. שליט ביקש לחזק את ידיה ולתמוך במאבקה לשחרור בעלה. "מי כמו גלעד, שעבר את הסיוט הזה, יודע להזדהות עם פולארד ומשפחתו", אמר נועם שליט

מפגש מרגש בירושלים, ארכיון (דרור ארצי / ג'יני – באדיבות מאקו)

אביו של החייל שחזר משבי החמאס לאחר למעלה מחמש שנים ארוכות, נועם שליט, נפגש אמש עם רעייתו של ג'ונתן פולארד וחיזק את ידיה במאבקה הקשה לשחרורו של בעלה, כך פרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

שליט הגיע לדירתה הצנועה של פולארד בירושלים, הממוקמת במרחק מספר מטרים בלבד מהמקום בו ישב מאהל המחאה של משפחת שליט במשך חודשים ושוחח איתה ארוכות. אסתר סיפרה על מצבו הנפשי הקשה בו שרוי בעלה. "גם גלעד היה בדאון כשהוא חזר", הזדהה שליט עם כאבה.

"מדינת ישראל היא ששלחה את בעלך והיא צריכה לעשות יותר למענו. אמרנו את זה על גלעד ועכשיו על ג'ונתן: צריך להחזיר אותו לפני שיהיה מאוחר מדי", הצהיר נועם שליט. "מי כמו גלעד, שעבר את הסיוט הזה, יודע להזדהות עם פולארד ומשפחתו", הוסיף.

לפני מספר ימים הביעה משפחת שליט לראשונה את תמיכתה במאבק לשחרור של פולארד כשגלעד ואביו חתמו על עצומה הקוראת לשחרורו של המרגל היהודי.

אמש אמר גורם בבית הלבן כי דעתו של הנשיא אובמה בנושא לא השתנה וכרגע אין צפי כי פולארד ישוחרר בקרוב. אסתר פולארד מתכוונת להמשיך את המאבק ומדגישה בכל עת כי מצבו הבריאותי והנשפי של בעלה מדרדר מיום ליום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת