חיל האוויר תקף הלילה שני יעדים בצפןן רצועת עזה

כלי טיס של חיל האוויר תקף הלילה שני יעדים ברצועת עזה בתגובה לירי הקסאמים לעבר ישראל מוקדם יותר הערב. מדובר צה"ל נמסר כי הותקפו מנהרת טרור ומוקד פעילות טרור בצפון הרצועה וכי זוהו פגיעות מדויקות. לא דווח על נפגעים בתקיפות

הותקפו שני יעדים. ארכיון (רויטרס)

חיל האוויר תקף במהלך הלילה שני יעדי טרור בצפון רצועת עזה בתגובה לירי הקסאמים מוקדם יותר לעבר שטח ישראל. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות. לא דווח על נפגעים בתקיפה.

כלי טיס של חיל האוויר תקף בסמוך לשעה 01:00 לפנות בוקר מנהרת טרור ומוקד פעילות טרור בצפון רצועת עזה. מדובר צה"ל הדגישו כי מנהרות הטרור נועדו לחדירת מחבלים לשטח מדינת ישראל וביצוע פיגועי טרור נגד אזרחים ישראליים וחיילי צה"ל. זוהו פגיעות מדויקות במטרות.

תקיפת חיל האוויר הלילה באה בתגובה לירי שני רקטות קסאם מוקדם יותר בערב לעבר המועצה האזורית שער הנגב. אחת מהרקטות פגעה ישירות במחסן סמוך לגן ילדים וגרמה לנזק נרחב. עד כה לא ידוע על נפגעים בתקיפת צה"ל.

אתמול: שני קסאמים במערב הנגב

אתמול נשמעה אזעקת "צבע אדום" ושתי רקטות קסאם התפוצצו סמוך לשעה 17:30 בקיבוץ במועצה האזורית שער הנגב. רקטה אחת נפלה בשטח חקלאי פתוח, אולם השנייה פגעה ישירות במחסן של אחד הבתים בקיבוץ.

המחסן שנפגע ממוקם בסמוך לגן ילדים. המחסן נהרס לחלוטין כתוצאה מהפגיעה, אך למרבה המזל לא היו ילדים בגן הסמוך וכך נמנעה פגיעה חמורה. במועצה האזורית כינסו בדחיפות את צוות החירום ונשלחו פסיכולוגים כדי לסייע לתושבים.

אתמול בבוקר התייחס הרמטכ"ל להסלמה האחרונה בדרום בוועדת החוץ והביטחון של הכנסת. "צה"ל יידרש לפעולה התקפית משמעותית בעזה", אמר גנץ. הרמטכ"ל הוסיף כי פעולה כזו נדרשת בעקבות ההסלמה בדרום והפגיעה בנפש ובשגרת החיים של התושבים. לדבריו, ישראל היא זו שצריכה ליזום את המהלך ולא להיגרר לאחת כזו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת