איש חמאס נהרג בתקיפת צה"ל ברצועת עזה

איש חמאס נהרג וארבעה נוספים נפצעו בתקיפת כלי טיס חיל האוויר הלילה ברצועה. התקיפה באה בעקבות הירי מכיוון הרצועה לישראל אמש. הרקטה שנורתה לעבר ישראל לא גרמה לנפגעים ולא נגרם נזק

בתגובה לירי רקטה לעבר ישראל אתמול, תקפו כלי טיס של חיל האוויר ברצועה. בצה"ל זיהו פגיעה מדויקת במטרה ומסרו שכל המטוסים שבו בשלום לבסיס. הפלסטינים מדווחים כי בתקיפה נהרג אדם אחד וארבעה נוספים נפצעו. הרקטה אתמול התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

על פי סוכנות הידיעות רויטרס, התקיפה בוצעה על בסיס צבאי השייך לחמאס. עוד נאמר כי הנפגעים בתקיפה, הרוג וארבעה פצועים משתייכים למשטרת חמאס. הבסיס שהותקף היה בסיס ימי. מהרקטה שנורתה אמש לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

דובר צה"ל מסר כי "כלי טיס של חיל האוויר תקף במהלך הלילה מוקד פעילות טרור בצפון רצועת עזה. זוהתה פגיעה מדויקת במטרה. כל מטוסינו שבו בשלום לבסיסם. התקיפה מהווה תגובה לירי תלול המסלול לעבר שטח מדינת ישראל אמש. צה"ל לא יסבול כל ניסיון לפגיעה באזרחי מדינת ישראל ובחיילי צה"ל וימשיך לפעול כנגד כל גורם אשר מפעיל טרור נגד מדינת ישראל. ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות", לשון ההודעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת