צפו: הטלוויזיה האירנית מדווחת מהמשט לעזה

התקשורת האירנית ממשיכה להתריס בישראל: כתב טלוויזיה אירני נמצא על אחת מהספינות שעושות את דרכן לעזה, במטרה לשבור את המצור. "למרות האופטימיות", דיווח הכתב, "הצפי הוא שחיל הים הישראלי יגרור את הספינות לחופי אשדוד"

הספינה "תחריר" בדרך לעזה (חדשות 2)

פרובוקציה אירנית? כתב רשת הטלוויזיה האירנית בשפה האנגלית, חסן ראני, נמצא על סיפון ספינת "תחריר" - אחת משתי הספינות שהפליגו אמש מנמל "פאתח" במערב טורקיה וממשיכות לעשות את דרכן לכיוון רצועת עזה. כתבה ששודרה אתמול בטלוויזיה האירנית תיעדה את ההכנות האחרונות להפלגה וכך גם את ההפלגה עצמה במי הים התיכון.

צפו בדיווח מהספינה:

"ההכנות להפלגה נשמרו בסוד עד הרגע האחרון", דיווח כתב התחנה. "הפעילים ינסו פעם נוספת לשבור את המצור על עזה. גם הפעם הערימו הרשויות בטורקיה קשיים על הפעילים לפני ההפלגה, והרשו רק ל-27 פעילים להפליג".

"המשימה היא להגיע לעזה"

על סיפון הספינה המשיך הכתב לדווח: "השאלה כעת היא כיצד יגיבו הכוחות הישראליים למשט. למרות האופטימיות האוחזת בקרב הפעילים, הצפי הוא שחיל הים הישראלי ימנע את הגעתן של הספינות לעזה ויגרור אותן לחופי אשדוד כפי שנעשה בעבר".

במהלך הכתבה רואיין גם הצעיר הערבי-ישראלי מאג'ד כייאל, שנמצא על סיפון "תחריר". "המשימה היא להגיע לעזה", הוא אומר לטלוויזיה האירנית. "אני, כפלסטיני, לא מאמין שאני יכול לתרום לאומה שלי מבלי לתת ולהקריב מעצמי משהו". על פי הדיווחים האחרונים, ממשיכות גם בשעה זו הספינות לעשות את דרכן לעזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת