חשוד נוסף נעצר בחשד ל'תג מחיר' במסגד בטובא זנגריה

בחודש האחרון נעצרו שני חשודים בהצתת המסגד בטובא זנגריה. היום המשטרה פשטה על יצהר ועצרה חשוד נוסף, צעיר בן 19 מההתיישבות אלון מורה. החשד: שהה עם שני החשודים הנוספים ברכב שנמלט מהמסגד לאחר ההצתה

חשוד נוסף בהצתה: כוחות גדולים של היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה בשיתוף כוחות של משטרת מחוז ש"י עצרו הערב חשוד נוסף בהצתת המסגד בטובא זנגריה. החשוב הוא תושב אלון מורה בן 19, שנעצר היום במהלך פשיטה של השוטרים על ההתנחלות יצהר.

על פי החשד, העצור שהה עם שני חשודים נוספים ברכב ששימש למילוט לאחר ההצתה. החשוד מצטרף לשניהם, שכבר נעצרו מוקדם יותר החודש בעקבות מידע מודיעיני.

הצתת המסגד בתחילת חודש אוקטובר עוררה סערה גדולה, והוציאה מאות מתושבי הכפר להפגין במחאה על האלימות נגדם. עשרות צעירים תושבי הכפר חסמו את הכניסה לכפר ויידו אבנים לעבר כוחות משטרה. בעקבות ההתפרעויות נעצרו 30 מתושבי הכפר. המעשה זכה לגינוי מכל קצוות הקשת הפוליטית ונשיא המדינה והרבנים הראשיים אף הגיעו לכפר על מנת להביע את הזדהותם.

תושבי יצהר: המשטרה מחפשת הישגים בכל מחיר

התלמידים ביצהר סיפרו לחדשות 2 ששוטרי היס"מ פשטו על הישיבה וריססו לעברם גז פלפל בתוך המבנה. לטענם, מספר תלמידים נפגעו מהגז.

גורמים בישיבה ביצהר אומרים כי "נראה שהמשטרה והשב"כ מנסים להשיג התקדמות בחקירת הצתת המסגד בטובא זנגרייה בכל מחיר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת