בת זוגו של ההרוג מרקטת הגראד: "הוא אמר לי בטלפון: 'נפצעתי'"

משה עמי, בן 56 מאשקלון, נהרג אמש מפגיעת רקטת גראד במכוניתו. הוא הותיר אחריו אישה ו-4 ילדים. בת זוגו אלה קוספין סיפרה הבוקר על שיחתם האחרונה בטלפון - שבמהלכה נפגע משה, שלאחר מכן נפטר מפצעיו. "הוא דיבר בקול חלוש ואמר לי שהוא פצוע", תיארה. "הוא אהב את המדינה כמו את החיים שלו"

"דיברנו בטלפון, והוא הציע לי שנצא לעשות קניות. אמרתי לו שאני מעדיפה להישאר בבית ולראות חדשות, ושיחזור הביתה" - כך סיפרה הבוקר אלה קוספין, בת זוגו של משה עמי בן ה-56 שנהרג אמש מפגיעת רקטת גראד במכוניתו באשקלון. עמי הותיר אחריו 4 ילדים, הלוויתו תיערך היום בשעה 14:00 בבית העלמין באשקלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אחרי שנייה הייתה אזעקה שוב, והוא דיבר בקול חלוש. הוא אמר לי שהוא פצוע. משה אמר לי שהוא נפצע בחזה ובבטן", הוסיפה קוספין בריאיון. "אחרי זה נסעתי לבית החולים לבקר אותו. הוציאו אותו מהחדר שלו כשהוא מחוסר הכרה, ולקחו אותו לניתוח".

"הרופאים אמרו לי שהם יטפלו בו הכי טוב שאפשר, אבל אחרי שעה וחצי הם יצאו מהחדר ואמרו לי שאין להם בשורות טובות בשבילי", סיפרה. על השנתיים בהן היה בת זוגו של משה, אב ל-4 ילדים, אמרה "זו הייתה התקופה הטובה ביותר בחיי".

"הוא היה אדם זהב. הוא היה היהלום שלי", אמרה קוספין בכאב. "היחסים שלנו היו כמו מתנה מאלוהים בשבילי. הוא אהב את הילדים שלי, והתייחס אליהם כאילו הוא אבא שלהם. הוא היה בן אדם ישר, ואהב את המדינה כמו את החיים שלו. אני איבדתי את כל החיים שלי, היום נגמרו החיים, נשארו ילדים ונכדים אבל מה שהיה מאלוהים - אין כבר".

צה"ל תקף בעזה, 11 רקטות נורו לישראל מהבוקר 

בצפון הרצועה הותקפו הלילה שלוש עמדות שיגור ומנהרת טרור, ובדרומה שני מוקדי פעילות טרור. מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות בכל המטרות. עד כה, מאז תחילת המתקפה אתמול בצהריים נורו יותר מ-40 רקטות גראד, קסאמים ופצמ"רים לעבר אשדוד, אשקלון, אופקים, באר שבע, קריית מלאכי, גן יבנה, שדרות ויישובי עוטף עזה.

מאז שעות הבוקר המוקדמות שוגרו 11 רקטות לשטח ישראל, שפגעו בעיקר בשטח המועצות האזוריות נגב ולכיש.  רוב הרקטות נפלו בשטחים פתוחים - בעוד שתיים יורטו על ידי מערכת "כיפת ברזל". לבתי החולים הגיעו מאז אתמול 13 פצועים קל מירי הרקטות, 10 מהם כבר שוחררו מבית החולים.

מתקפה על הדרום - סיקור מיוחד:

תיעוד: כך שוגרו הרקטות לישראל

צה"ל משיב אש: 2 מחבלים נהרגו

צפו: הרגעים הראשונים לאחר נפילת הגראד באשדוד

הלימודים ביישובי הדרום מחר בוטלו

צה"ל חיסל החולייה ששיגרה גראד לאשדוד ביום רביעי