לוחם גבעתי נפצע קשה מפליטת כדור בבית החייל

אחד מחיילי גדוד "רותם" של חטיבת גבעתי, שיצאו לנופש בבית החייל בקריית שמונה, נפצע באורח קשה בבטנו כתוצאה מפליטת כדור של אחד מחבריו. האירוע התרחש בתוך האוטובוס סמוך למבנה בית החייל. הפצוע הועבר במסוק לבית החולים זיו בצפת, כשהוא מורדם ומונשם. צה"ל: מצ"ח פתחה בחקירה והודעה הועברה למשפחתו

פינוי פצוע. צילום ארכיון

אירוע בטיחות חמור בצה"ל: היום בשעות הצהריים נפצע באורח קשה בבטנו חייל מגדוד "רותם" של חטיבת גבעתי, כתוצאה מפליטת כדור סמוך לבית החייל בקריית שמונה. המשטרה הצבאית החוקרת פתחה בחקירת האירוע.

חיילי גדוד "רותם" של גבעתי שוהים כעת בתעסוקה מבצעית בגבול הצפון. היום נסעו חלק מחיילי הגדוד באוטובוס לבית החייל בקריית שמונה לסוף שבוע של נופש. אלא שבשעה שהאוטובוס הגיע לחנייה של בית החייל - נשמע מתוכו קול נפץ. "אחד החיילים עלה לאוטובוס ופגע בטעות בחייל אחר", סיפר אחד מעובדי בית החייל שהיה במקום.

מנהל תחנת מד"א קריית שמונה, שמעון אביטבול, סיפר כי "נקראנו לאירוע ירי בבית החייל בו נפשו החיילים. זיהינו חייל עם פצע באזור הבטן התחתונה וקיבל טיפול בנוזלים, מצבו לא היה יציב כתוצאה מאיבוד דם ופגיעה פנימית קשה".

החייל קיבל טיפול רפואי ראשוני במקום ופונה במסוק לבית החולים "זיו" בצפת. החייל מורדם ומונשם ומטופל בחדר ניתוח במצב קשה עם פגיעות קשות במעי. מתחקיר ראשוני עולה כי הכדור חדר ממותן אחת ויצא מהמותן השנייה. הודעה נמסרה למשפחתו של החייל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת