חמאס: הצבנו אבטחה חסרת תקדים סביב גלעד

בעזה לא לוקחים סיכונים, ולראשונה מאז חטיפתו של גלעד שליט נפרסה רצועת אבטחה סביב המבנה בו הוא מוחזק. בנוסף, כוחות חמאס כבר נערכים לאורך הנתיב בו יועבר גלעד עד להגעתו - בריא ושלם - לידי המצרים

בעזה נערכים במלוא הרצינות לקראת העסקה שתצא לדרך מחר בבוקר: כוחות הזרוע הצבאית של חמאס, גדודי עז א-דין אל-קסאם, נערכים הערב בכוננות מוגברת סביב הבית בו מוחזק גלעד ולאורך נתיב היציאה שלו מחר למצרים.

כאן בחדשות 2 באינטרנט נעביר לאורך כל היום משדר מיוחד לרגל שובו של גלעד שליט, כולל דיווחים ועדכונים בשידור חי מכל מוקדי ההתרחשות בישראל, במצרים, בעזה וביהודה ושומרון, ובליווי כתבי ופרשני חדשות ערוץ 2.

ברדיו חמאס דווח הערב כי לראשונה מזה חמש שנים וחצי, נפרסה חגורת אבטחה כבדה סביב המבנה בו מוחזק החייל הישראלי החטוף. מטבע הדברים, בדיווחים לא נמסרו פרטים באשר לשכונה או הבית בו הוא נמצא.

בנוסף, מדווחים בחמאס כי לאורך המסלול אותו יעבור גלעד עד הגעתו למעבר רפיח או הנקודה בציר פילדלפי בה הוא יועבר מידי החוטפים, נפרסים כוחות צבאיים של חמאס בדרך שלא נראתה בעבר - כל זאת במטרה לאבטח את הנתיב ואת המסירה של שליט לידי המצרים ולמנוע כל תקלה שתשבש את העסקה.

חמאס: נפרסם סרט תיעודי על גלעד

ברפיח כבר נרשמת התקהלות של מאות או אפילו אלפי בני אדם, בני משפחות האסירים, סקרנים ואוהדים למיניהם שכבר מגיעים לקחת חלק בפסטיבל שייערך מחר ברצועה.

אנשי חמאס מתכוונים מחר להציג, אולי כשהם רעולי פנים, את האנשים ששמרו על שליט בהצלחה ואת המקום שהיו בו הוחזק - שישראל לא הצליחה לגלות. בנוסף דווח כי בחמאס הכינו סרט תיעודי, שלא ברור מתי יתפרסם, בו לטענתם רואים את שליט עם כובע צמר שחור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת